Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Meklēju omītes, kuras ir aizbildņi saviem mazbērniem

Sveiki. Lai varētu apspriesties un dalīties pieredzē par dažādiem jautājumiem, meklēju omītes, kuras ir aizbildņi saviem mazbērniem. Manā gadījumā vecākiem ir atņemtas tiesības. Un neviens psihologs un draugs neiedos padomu, kā bērniņam labāk palīdzēt, vienīgi cilvēki, kas paši ar to ir saskārušies. Tādēļ lūdzu mīļās omītes atsaucieties, vai varbūt ir jau kāds klubiņš, kuram varētu pievienoties.

Ievietots 10. jūn 2015 07:24

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE