Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Mazo kaunuma lūpu korekcija

Tātad esmu nolēmums, ka man tas jādara, jo tās traucē gan mīlēšanās laikā, gan sportojot, piemēram braucot ar velosipēdu, vai uzvelkot mežģīņu apakšveļu. Es zinu, kad šeit noteikti atradīsies kāda, kas ir to darījusi. Mani interesē cena, atlabšanas laiks un viss kas saistīts ar to. 

Ievietots 28. mai 2015 18:29

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

:)

Es reiz arī meklēju informāciju un atradu, bet neatceros vairs kur tieši - atceros, ka mana vēlme apstājās pie cenas - tie bija imti latu, atlabšana bija raksturota kā viegla, bija laikam pēc tam kādu laiciņu nedaudz sāpīgi.
Pievienots 28. mai 2015 23:12

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE