Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

BAUSKAS VECĀKI

Lielā ratu pastaiga ir sociāla akcija, kurā vienā laikā vairākās vietās notiek gājiens ar mazuļiem ratiņos. Iktdienas steigā mēs bieži piemirstam sev visdārgākos cilvēkus- ğimeni, lai parādītu viensotram cik patiesībā svarīgas un stipras ir mūsu ğimenes,dosimies kopīgā pastaiga. Pēc tam galamērķī būs spēles un izklaides.Datums ir pārcelts dienu iepriekš, lai mēs līdzi varētu paņemt mūsu lieliskos tētus un vecvecākus. Šī būs īsti ğimenes svētki vecăkiem un bērniem. Neaizmirsīsim par ērtu un krāsainu/spilgtu apğērbu, baloniem- vēlams pildītus ar hēliju,protams, labu garastāvokli. Laipni gaidīts ikviens!

Notiks 31. Maijā, sākums Korfa dārzā plkst. 11.00.

Ievietots 16. mai 2015 05:54

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE