Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Padoms

Lieta tada ka ar viru dzivojam Irija un mums ir 2 gadu vecs bernins.
Pirms paris menesiem atbraucam tik uz Iriju ,jo ar bernu nodzivoju Lv 9 menesu,kura laika Lv iesniedzu skirsanas dokumentus un aizgadibas tiesibas uz bernu.  Tagad Irija dzivojam kopa - kapec,tas gars stasts, bet k oes velos jautat ir tas. 
Mums tulit Lv notiks tiesa par skirsanos uz aizgadibas tiesibam,bet virs mani un bernu uz tiesu nelaizh,jo grib mani noturet,vienu ari nelaiz,sakot ka lai es neesmu dusmiga,ja nokavesu lidmasinu un no darba vins brivu ari nevarot panemt 2-3 dienas kamer butu es Lv viena,tas tikai tpc ka vins negrib skirties,un megina piespiedu karta mani noturet.
Man Lv ir juriste,kuru pilnvaroju ,lai parstav mani tiesa. kadas man ir izredzes dabut pagaidu aizgadibas tiesibas uz bernu?
Un vel ,virs neiradisies tiesa , ari ne es,jo virs nelaiz. Vai tiesa vispar izskatis lietu ,ja abas puses nav klat,kaut gan juriste mani parstaves,bet no vira puses nebus neviena,ne vins pats. Kadas ir iespejas,ka vsipar lietu izskatis un ka es dabusu azigadibas tiesibas?
Varbut kads ir saskaries ar sau situaciju?
Minesu ari to ka to 9menesu laika ko pavadiju Lv virs nelikas ne zinis pa bernu,tikai pec 3 men iesniedza tiesa ,ka vela bernu atgriezt Irija,bet ne naudu sutija,ne drebes bernam,ne interesejas ka bernam vispar iet,azibildinoties,ka ta ir man maciba saprast cik gruti ir vienai auzdinat bernu.

Ievietots 12. mai 2015 13:12

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kriksis24

Gibeju piebilst,tiesu ko vins iesniedza par berna atgriesanu,tika atcelta,jo atgreizamies pasas irijas.
Pievienots 12. mai 2015 13:16

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE