Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Animācijas filmas “Frozen” popularitāte Latvijā un bērnu auditorijas filmu skatīšanās paradumi. APTAUJA

Mīļie vecāki!
Maģistra darba ietvaros vēlos lūgt Jūsu palīdzību pētījuma veikšanā, aizpildot aptauju par par bērnu animācijas filmu skatīšanās paradumiem un filmas “Frozen” popularitāti Latvijā. 
Mani sauc Daina Bogdanova. Esmu RISEBA Audiovizuālās mediju māklas maģistra studiju programmas 2. kursa studente. Šobrīd studiju ietvaros izstrādāju maģistra darbu par “Sieviešu dzimtes tēlu atspoguļojumu Disneja animācijas filmā “Frozen””
Būšu bezgala pateicīga, ja aizpildīsiet anketu un iedosiet aizpildīt to arī saviem bērniem un, ja nepieciešams, palīdzēsiet izskaidrot jautājumus .
Pētījuma laikā iegūtie rezultāti ir anonīmi un tiks lietoti tikai apkopotā veidā.

Pirmā aptauja ir paredzēta vecākiem:

Otru aptauja ir paredzēta bērniem:

Paldies par Jūsu atsaucību un palīdzību maģistra darba izstrādes procesā . Pētījuma rezultātus būs iespējams saņemt, sazinoties ar mani pa e-pastu:

Ievietots 9. mai 2015 12:31

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE