Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Sasapejies jautajums.

Diezgan biezi ir lasits vai dzirdets par vecaku nolaidibu vai vienaldzibu pret berniem,ja vinu galvena interese ir alkohols.
Lieta tada ka vecmamma veletos nemt aizbildnieciba mazmeitinu,zinot ka vedekla so bernu velejas pamest slimnica,bet lidz ar to ka berna tevs tadai lietai nepiekrita,bernu atveda majas.Sevisku interesi pret mazo engeliti neizrada japrojam,nomaina pamperi divas reizes 24 stundu laika un kad atceras tad pabaro.
Isak sakot vecmaminai atteica aizbildniecibu sakot ka bermi augot ari sliktakas gimemes un taka mate bermu barojot tad neko mevarot darit!!!! Neko?!!! 
Vai kads var ko ieteikt,ka rikoties,jo mes nevelamies apmierinaties to visu redzot

Ievietots 5. mai 2015 17:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

flower

Ko variet darīt,??... ja attiecīgās instances neiesaistās ,palīdziet paši. Cik bērns vecs? Ēd mātes pienu vai maisījumu? Ja maisījumu, tad uzdāviniet kaut pašu lētāko maisījuma paku vai pamperu paku. Domāju, ka tas tik bērnam nāks par labu. Zinu vienu ģimeni, kas taupīja uz bērnu, lai paši dabuj vairāk iedzert. Pati pārs x palīdzēju, bet, tad iesaistījās bāriņtiesa, jo ģ.ārsts bija paziņojis, ka bērns kārtīgi svarā neņemas..... Tā, ka te var rīkoties dažādi... Protams aug bērni dažādās ģimenēs, bet, ja bērns pats nevar paprasīt vai paņemt ēdienu, tad noteikti jārīkojas.
Pievienots  5. mai 2015 22:49

Atbildēt komentāram

Nasa

Ļoti subjektīvs raksts. Vai dzīvojat visi kopā? Acīmredzot, Jums ir zināšanas par to, cik reizes dienā tiek mainīti pamperi un cik bieži bērniņš tiek pabarots. Ja ir šādas zināšanas, tātad esat nemitīgi blakus. Un ja reiz esat blakus, tad kas Jums liedz palīdzēt? Vai arī ir nepieciešama aizbildniecība, lai paši dabūtu pabalstu? Izskatās, ka Jūsu interesēs nav palīdzēt bērniņam izaugt veselam, bet vienkārši kaut kādu neizprotamu iemeslu dēļ tikt pie juridiskas bērna aizbildniecības.
Pievienots  6. mai 2015 05:13

Atbildēt komentāram

Vellamàte

Diemzel nedzivoju nedz kopa nedz tuvuma mana brala gimenei. Bet situacija ir labi zinama ka gimenei ta socialajiem darbiniekiem,jo ari vecakie bernini tiek vadati turp atpakal no mates pie matesmates kad matei ir plosta laiks un atpakal kad un kadu dienu ir pie pilna saprata. Un par mazo radibinu kurai ir nedaudz vairak par menesi si jauka vecmamma sava vecuma del nespej uznemties atbildibu,otra vecmamma kas dzivo 200km attaluma veletos nokartot aizbildniecibu jo nespejot katru reizi kad ir problemas aizakriet pie mazberniem,tad pagaidam vismaz mazajai dotu stabilu dzives iespeju un gimenes siltumu esot vel jauna un speciga sieviete,kas spej uznemties atbildibu un nevelas parverst mazo sirsninu par "paku" kurai nebutu normalas dzivites metajot no viena Latvijas stura uz otru. Protams ir cilveki kas izdzirdot ka runa iet par aizbildniecibu doma par "lielo"pabalstu. Par palidzibu runajot,man majas ir jau sapakotas drebites,higienas preces ka ari piena maisijums promsutisanai,ari cita masa ir sagatavojusi so to,bet lidz ar to ka ieprieks dotas mantas tikka pardotas pudeles iegadei,tad mes uz doto bridi vel ceram ka kautkas mainisies un visu nepieciesamo varesim sutit vecmammai.
Pievienots 16. mai 2015 15:17

Vellamàte

Ak ja,aizmirsts piebilst ka pati audzinu 4bernus,un nosodu dzersanu jebkada limeni,ipasi gimenes ar berniem!
Pievienots 16. mai 2015 15:21

Lady Ļena

Tipiska bāriņtiesas attieksme,kad ar mazulīti kaut kas notiks,tad tikai brīnīsies-kā tik labā ģimenē šitā varēja notikt..?
Pievienots  7. mai 2015 10:42

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE