Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Idejas dāvanai mātes dienā!

Tuvojas mātes diena, vēlos arī savai mātei uzdāvināt ko jauku un oriģinālu. Tā kā mans darbs nedaudz ir saistīts arī ar floristiku, doma ir par paštaisītu konfekšu pušķi, kura pamatā būs rafaello konfektes + papildus iestrādātas mazas zīmītes, kurās vienā vai divos teikumos būs aprakstīts, kāpēc man viņa man ir pati labākā! Es nezinu, domāju, ka dāvana varētu būt ok, bet labprāt palasīšu arī jūsu idejas, varbūt iešaujas prātā kas foršāks!

Ievietots 5. mai 2015 13:46

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE