Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Māmiņdienai veltīts koncerts - ielūgums.

Iespēja vērot koncertu Latvijas Televīzijā, 6.maijā. Ieeja brīva!

Mātes dienā,10.maijā, ar īpašu koncertu noslēgsies Latvijas Televīzijas informatīvā kampaņa "Mammu, tu esi vajadzīga!".
Kampaņas noslēgumā piedalīsies latviešu skatuves dīvas un jaunās zvaigznes - Ieva Akurātere, Ilona Bagele, Antra Stafecka, Ieva Kerēvica, Kristīne Prauliņa, Elīna Šimkus, Inese Galante, Latvian Voices un citas.
Viņas izpildīs komponista Kārļa Lāča aranžētas dziesmas, kas saistās ar mūsu visu bērnību un īpašām atmiņām par mūsu mammām.
Normunda Rutuļa vadīto koncertu papildinās vairāku sabiedrībā zināmu vīru stāsti par to, kādas ir viņu mammas. 

Koncerta ieraksts notiks Latvijas Televīzijas (LTV) 6.studijā 6.maijā plkst. 19:00. (Ierašanās 18:45).
Aicinām Jūs un Jūsu tuvos cilvēkus, it īpaši mammas, baudīt koncertu klātienē, vēl pirms to ierauga LTV skatītāji  
Interesentiem lūgums savu ierašanos apstiprināt:

P.S. Šis pasākums varētu būt lieliska dāvana Mātes dienā.

Paldies jau iepriekš!

Cieņā,
Kristiāna Ķēniņa

Ievietots 1. mai 2015 12:09

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

trallallā

Paldies par ziņu!
Pievienots  2. mai 2015 18:15

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mīļās mammas, aicinu jauki un sirsnīgi pavadīt trešdienas vakaru. Būs siltas emocijas!
Pievienots  3. mai 2015 10:11

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE