Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Dēlam temperatūra un nav ne jausmas, kas ir tās cēlonis

Sveiki. Dēlam vakarā bija temperatūra 38.5, nav klepus, nav iesnas. Nav arī apātisks, spēlējas un uzvedas tā, kā vesels bērns uzvedas. Nav ne caureja, ne vemšanas. Vakar un aizvakar bija virs 37 grādiem, to es vēl kaut kā saprastu, bet tik augsta temperatūra un nekādas slimības pazīmes - dīvaini. Ir kāds ar kaut ko tādu saskāries? Nespēju atrast nekādu lādzīgu izskaidrojumu tam. 

Ievietots 28. apr 2015 20:38

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

qwertyhujiko

Ved bērnu pie ģimenes ārsta uz akūto laiku vai vismaz piezvani uz Ģimenes Ārstu konsultatīvo tālruni - 66016001 Nu NEDRĪKST bērna saslimšanas gadījumos uzdod jautājumu forumā it kā tā būtu pļāpa no sērijas "kā lai atradina bērnu no knupīša"! Varbūt tik tiešām paaugstināta temperatūra zobu nākšanas dēļ, taču šādas lietas jāuztver nopietnāk un ne jau foruma mammas būs tās, kas iedos pareizo diagnozi.
Pievienots 29. apr 2015 14:43

Atbildēt komentāram

Danna

Kādu te padomu var dot,ja nav uzrakstīts pat bērna vecums! Jūs pilnīgi kā gaišreģes,pieņemat,ka nāk zobi ,bet ja bērnam ir teiksim-5gadi?
Pievienots 30. apr 2015 17:42

Esny

Mūsu kaimiņienei vasarā arī bērnam vnk uzsita augstu temperatūru un tas arī viss, nekādu citu simptomu nebija... tā temperatūra bija 2 dienas... iemesls -nāca sānu zobi... Bet es arī drošībai aizvestu pārbaudīties pie ārsta, labāk tomēr pārbaudīties pie speciālista nevis pēc tam pirkstos kost...nezinu, domājiet paši, variet vienu dienu novērot un tad, ja nekrītas, tad vest...
Pievienots 29. apr 2015 17:55

Atbildēt komentāram

falso

Mums vai pus ziemu šāda pat problēma bija. Bērns kā tāds narkomāniņš sadurstīts tika, katru reizi ņemot asins analīzes, kuras vienmēr bija praktiski ideālas. Pirmo reizi daktere pat antibiotikas lika dzert, pēcāk gan vairs nelika, bet no kā tāda temperatūras lēkāšana ik pa pāris nedēļām, arī nespēja izskaidrot. Galu galā viss tiešām uz zobiem arī tika norakstīts (meitai 1.5gadi), neizslēdzot iespēju, ka ir kāds vīruss, kas analīzēs neuzrādās (esot arī tādi).
Pievienots  3. mai 2015 06:08

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE