Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

izmisums....ko darit

sveikas.esmu izmisisi nezinu ko vel var darit,jo daudzas lietas esmu izmeigimajusi,bet nekada tolka.Un sodien bija pedejais trieciens.esmi 58 kg 168 cm bet nevaru pienemties svara.jau berniba biju tieva un pardzivoju un tas turpinas ka aburtais loks.Nevelku neko isu jo kauns.

Ievietots 28. apr 2015 10:44

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Nasa

58 kg uz 168cm ir gandrīz normāls svars. Nesaprotu problēmu. Kāpēc nevarat vilkt kaut ko īsu? Par ko jākaunās? Arī man ir 168 cm un 47kg - šobrīd nesūdzos, tikai krūtis mazas. Arī pirms diviem gadiem ļoti pārdzīvoju, bet jo vecāka palieku, jo vairāk novērtēju, ka esmu dabīgi slaida. Pieņem savu vielmaiņu un novērtē savu augumu. Uz vecumdienām pieņemsies...
Pievienots 28. apr 2015 12:03

Atbildēt komentāram

Nereta

virs saka kad man nepiestav svarki lidz celim.varbut vins ir greisirdigs jo esmu jaunaka parvinu.meiginasu iegadaties vismaz svarkus un uzvilkt.
Pievienots 28. apr 2015 14:47

Nasa

Nedomāju, ka vīrs ir greizsirdīgs, varbūt vienkārši konservatīvs. Bet Tu esi sieviete un tad Tev ir jāpierāda, ka īsos svārkos izskaties un jūties satriecoši! Kolīdz sāksi sevi novērtēt, novērtēs arī viņš!
Pievienots 28. apr 2015 18:42

Atbildēt komentāram

Lady Ļena

Nesaprotu,kur ir problēma?? Uz 168 cm 58kg ir NORMĀLS svars....esmu 175 cm un sveru 59kg un nekad neesmu uzskatījusi,ka svars ir par maz,izskatos pilnīgi normāli.
Pievienots 29. apr 2015 14:41

Atbildēt komentāram

Zirnekliene

Liecies mieriā. Viss ar tevi ir kārtībā. Man ir 170 cm augums un 59 kg - un cenšos vēl kādu kilo nimest. Ja viram netīk kā izskaties svārkos tad lai neskatās. Zinu skarbi bet patiesi. Galvenais lai tev patīk. Man ar vīrs vecāks bet viņam nav iebildumu ja uzvelku ko īsāku.
Pievienots 30. apr 2015 06:14

Atbildēt komentāram

Nereta

paldies mīļās tas dod man stimulu ieviest sava gardrobē svārkus.....
Pievienots 30. apr 2015 17:17

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE