Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

domubiedri draudzeni....

Sveikas māmiņas vēlos atrast kādu māmiņu ar ko papļāpāt pa dzīvi,sarakstes draudzeni jo tādas tuvumā nav un vienai skumji.

Ievietots 26. apr 2015 11:57

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Zirnekliene

Varbūt vari uzrakstīt - kas interese'un kas nē... hobiji, bērniņi, vīrs... nu kaut kādu info lai var atrast radniecīgāku dvēseli. Neko nezinot būs grūti atrast kādu ar ko sarakstīties. Kā ar tevi sazināties.
Pievienots 27. apr 2015 07:39

Atbildēt komentāram

Nereta

esmu precejusies ir 2 burvigi berni,intereses ir dazadas bet patik sports.Ir brizi kad ar nav arko parunat par sieviesu lietam negribas visu viram stastit.
Pievienots 27. apr 2015 15:09

Zirnekliene

Nereta... uzraksti man... šis tas jau ir kopīgs uzmeklē mani draugos - Aija Karēle
Pievienots 28. apr 2015 15:18

Atbildēt komentāram

Vellamàte

Var but ka varam atrast ko kopigu. Ari man sad tad ir vientuli un grinas ar kadu parunat. Man ir cetri berni vecuma no 19 gadiem lidz 10 menesiem.
Pievienots  5. mai 2015 19:55

Atbildēt komentāram

Vellamàte

Ak ja draugos esmu atrodama ka Sanita Ose toskana
Pievienots  5. mai 2015 19:57

Atbildēt komentāram

Zirnekliene

Es mēģināju tevi atrast - nesanāca. Dažādas Sanitas Oses atradu - nezinu kura esi tu.
Pievienots  6. mai 2015 15:50

LAPAS KARTE