Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Kristības, ja vecāki nav svētīti

SVeikas! Esmu saskārusies ar šo problēmu, ka luterāņu baznīca neļauj nokristīt dēliņu, jo es kā māte neesmu svētīta. Ir jāiziet garš mācību kurss, kas prasa daudz laika, taču ar mazu bērnu tas nemaz nav vienkārši, jo viss laiks un spēki aiziet uz mazā pieskatīšanu un mājas pavarda uzturēšanu. Bērna kristības ir priekš bērna un vēlos to izdarīt pēc iespējas ātrāk. Tādēļ lūdzu māmiņas padalieties ar informāciju, kur jūs kristījāt bērniņus vēlams luterāņu baznīcā, kur mācītājam nav tik striktas prasības.

Ievietots 24. apr 2015 15:52

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

skndaaala

jā,man ar šitā problema skar! cik zinu luterānu baznīcas, blakus Lienes ielai ir 12 mācību stundas
Pievienots 26. apr 2015 21:19

Atbildēt komentāram

maijvabole

Kristības nav tomēr tas pats,kas ieskriet veikalā pēc maizes. Ja ir vēlme tapt kristītam,tad jāapzinās šis solis,tāpēc arī mācības vajadzīgas vecākiem,lai izprastu ticības mācīby vispār un būtu draudzē,kā tās pilntiesīgs loceklis. Varbūt domājat-nu nokristīšu tāpēc,ka tā ir modē un baznīcā kāju nesperšu.
Pievienots 27. apr 2015 05:27

Atbildēt komentāram

draiskuliite

a vajadzība kristīt, ja nemaz nezini ko tas nozīmē. tādēļ jau ir svētdienas skolas, kurās visu izstāsta, izstāsta par ticību, par to ko nozīmē būt ticīgam, bet tā modes lieta... nu... tā dumji. ja tik baigi vajaga, lai sociālajos portālos saliktu smukas bildes, tad taisi kūmas(?) pēc sentēvu tradīcijām, būs vēl stilīgāk un augstāk kotēsies "drafdziņu" acīs...
Pievienots 27. apr 2015 07:53

Atbildēt komentāram

Vicky

Apmācību kursu ir iespējams iziet arī neklātienē, piemēram, lietojot skype. Kādēļ ir vēlme kristīt bērnu pēc iespējas ātrāk? Un vai tiešām esat drošā, ka būtu pareizi bērnu kristīt, pirms pati izprotat kristīgās ticības jēgu, mācību, principus, filozofiju? Tikpat labi, tad jau kāda atšķirība, kurā ticībā? Varbūt kāda ebreju kopiena vai musulmaņu apvienība labprāt uzņems jaundzimušos savā saimē?
Pievienots 27. apr 2015 12:17

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es velos bērnu kristīt ātrāk, lai viņam ir šī svētība. Tiesa mans vieoklis par kristietību nedaudz atsķiras no baznīcas, taču nokristīt bez baznīcas nebūtu pareizi. Es gribu, lai arī bērniņš tic kaut kam labam un te nu par musulmaņiem lieki runāt. Manuprāt, ticību un labo pārliecību nevar apstiprināt un pārbaudīt neviens mācītājs, viņš tikai iedos papīru.
Pievienots  2. mai 2015 10:25

arvila

Man ari ir mazs bernins un, mēs ar draugu ejam uz alfas kurssu (pat bijām izbraukuma 2 dienas ar visu mazo)un uz lekcijam ari nemam līdzi, ,un tas nav nemaz tik grūti, Mūsu grupā vēl ir pāri ar maziem bērniem. Nosakuma, ari vēlejamies tā viegli nokristīt, bet tagad pievienojos pārējiem komentāriem, kas saka vajag izprast kas ir kristietība. Jo nav nekādas jēgas vnk nokristīt, jo tā visi dara!
Pievienots 27. apr 2015 14:47

Atbildēt komentāram

Cerības roka

Monta, prieccājos par Jūsu komentāru! No visas sirds iesaku arī salaulāties - tas ir pirmkārt, Jūsu bērna interesēs. SAskaņā ar Basnīcas likumiem priesterim ( mācītājam) ir tiesības atteikties kristīt nelauilātu pāru bērnus un tas tiek domāts pirmkārt, bērnu interesēs - lai bērnam būtu stabila vide, kurā augt un attīstīties.
Pievienots 20. mai 2015 21:23

Cerības roka

Monta, prieccājos par Jūsu komentāru! No visas sirds iesaku arī salaulāties - tas ir pirmkārt, Jūsu bērna interesēs. SAskaņā ar Basnīcas likumiem priesterim ( mācītājam) ir tiesības atteikties kristīt nelauilātu pāru bērnus un tas tiek domāts pirmkārt, bērnu interesēs - lai bērnam būtu stabila vide, kurā augt un attīstīties.
Pievienots 20. mai 2015 21:23

aliisija

Sveika! Es arī ar šo tagad saskaros...Gribas nokristīt bērniņu, bet tā kā neesmu iesvētīta un arī plānotā krustmāte nav tad ir pārdomas ko darīt.Es pati esmu kristīta luterāne un vēlos arī bērniņu nokristīt, taču nezinu vai esmu arī gatava iet šos iesvētības kursus un tam visam pievērsties, jo katrs jau ir ticīgs un kam tic pa savam, tāpēc apsveram arī iespēju kristīt pēc Senlatviešu tradīcijām. Bet esam vēl pārdomās..esmu dzirdējusi, ka Krimuldā mācītājs tam visam tā vieglāk pieiet un laulā/kristī arī tos, kas nav iesvētīti, taču ticu, ka viņš nav tāds vienīgais!
Pievienots 27. apr 2015 19:23

Atbildēt komentāram

Cerības roka

Kundze, vai Jūs vispār saprotat, kāda ir krusttēva un krustmātes loma un viņu pienākumi? Kādu kristīgās dzīves piemēru viņi rādīs bērnam, ja paši šo mācību nemaz nepazīst ( par praktizēšanu nemaz nerunājot)? Ar skumjām jāatzīst, ka Jūs neesat vienīgā - es ari par krusttēvu pirmo reizi kļuvu 14 gadu vecumā - pats vēl audzināms un mācāms. Tagad, savam jaunākajam krustbēŗnam es varu dot nesalīdzināmi vairāk. Un šādi mācītāji ( ja tādi tiešām ir) arī būtu jāpameklē ( ar slēpto ierakstu palīdzību) un par viņiem būtu jāziņo attiecīgajām Baznīcas iestādēm!
Pievienots 20. mai 2015 21:39

Cerības roka

Kundze, vai Jūs vispār saprotat, kāda ir krusttēva un krustmātes loma un viņu pienākumi? Kādu kristīgās dzīves piemēru viņi rādīs bērnam, ja paši šo mācību nemaz nepazīst ( par praktizēšanu nemaz nerunājot)? Ar skumjām jāatzīst, ka Jūs neesat vienīgā - es ari par krusttēvu pirmo reizi kļuvu 14 gadu vecumā - pats vēl audzināms un mācāms. Tagad, savam jaunākajam krustbēŗnam es varu dot nesalīdzināmi vairāk. Un šādi mācītāji ( ja tādi tiešām ir) arī būtu jāpameklē ( ar slēpto ierakstu palīdzību) un par viņiem būtu jāziņo attiecīgajām Baznīcas iestādēm!
Pievienots 20. mai 2015 21:39

Anonīms

Varbūt kāda zin saprotošu luterāņu vai katoļu mācītāju Rīgā vai ogres rajonā?
Pievienots  2. mai 2015 10:30

Atbildēt komentāram

sliktulis

Ļoti saprotošs un labs ir Ogres katoļu baznīcas priesteris Andrejs Trapučka.
Pievienots 21. mai 2015 12:19

maijvabole

Nu ir jau tāds brīvticības mācītājs kā Korālis. Krista un laulā bez nekādām mācībām.
Pievienots  2. mai 2015 17:09

Atbildēt komentāram

Anonīms

Bērna kristīšana jau nav saskaņā ar Dieva vārdu..Svētīt bērniņu gan / Marka ev.10: 13-16/ ! Kristības-deribas slēgšanu ar Dievu,var pieņemt tikai apzinātā vecumā!! "Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts" /Marka ev.16:16. Kā mazs berniņš var ticēt??
Pievienots 20. mai 2015 22:32

Atbildēt komentāram

mammuci

Tas ir tikai normāli kā baznīca nesveta, ja vecāki nav kristīti un svetiti. Bērnības svētkus var bērniem taisīt visi vecāki, bet baznīca kristības ir kautkas cits, tur ir šis tas arī jāsaprot. Un nejau tā ir mācītāja nostāja, bet tāds ir baznīcas nolikums. Jūs domājat ja nokritīsiet bērnu viņam visas durvis vaļā? Tā tak nav, ir jātic pašam un arī jāmāca bērnam, jāapmeklē baznīca.
Pievienots 20. mai 2015 23:15

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE