Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Bērns atkal slims

Sveikas. Nesaprotu kas par vainu, kā aizejam uz dārziņu tā atkal slims. Tas sākās jau no februāra, gandrīz visu februāra mēnesi nosēdējām mājās, parasti pēc slimošanas pusotru nedēļu vēl paturu mājās drošībai. Tad nu veseli devāmies uz bērnu dārzu, pagājām 2 nedēļas un atkal slims. Tad tikām uz kājām un pirmo dienu aizvedu pēc Lieldienām - otrdien, bet piektdien jau atkal sāka klepot un ir iesnas. Reāli pagāja 4 dienas un atkal ir slims. Es vairs nevaru, man jau nervi tūlīt būs beigt, nesaprotu kas par vainu, ģērbju atbilstoši gadalaikam. Uzmanu, lai nav par aukstu, lai nav sasvīdis, aukstus dzērienus nekad nedodu, ar plikām kājām staigāt neļauju. Nav jau pirmais gads bērnu dārzā, ka šitā slimo. Tak pie vecmammas braucam ciemoties, viss normāli, vesels bērns. Kā uz bērnu dārzu, tā slims. Es taču nevaru atļauties ņemt katru mēnesi slimības lapu. Tas viss man liek domāt, ka bērnu dārzā kaut kas nav tā, kā vajag, bet kas? Man nav ne jausmas, bet nu tas nav normāli, ka šitā slimo.  

Ievietots 12. apr 2015 16:20

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

/////////////

Bērns var slimot, jo viņam nepatīk dārziņš. Mana māsa šitā divus gadus noslimoja, kamēr nenomainijās audzinātājas. Otrais variants ir slikta imūnsistēma. Nevajag gaidīt vēl papildus nedēļu, lai drošāk. Uz dārziņu ved puņķainus, ar klepu slimus bērnus un tas bērns to saķers uzreiz. Vajag stiprināt imūnsistēmu, lai ir kontaktā ar bērniem un visiem vīrusies, tad organisms pieradīs un tik traki neslimos.
Pievienots 13. apr 2015 12:52

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE