Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

otrs gads.?

Labdien mīļās māmiņas gribēt dzirdēt arī jūsu domas.Man ir puika nu jau 3 klase ceru kad tiksim pāri jo skolotāja grib lai paliek otru gadu jo viena māciba ir nesekmīga bet var vel izlaabot ja pacenšās. Problēma ir ari ar uzvedību,vel nēsot viņš pieaudzis savam vecumam.Nezinu kā būtu labāk.Pateikšu uzreiz es negribu atstāt otru gadu.

Ievietots 8. apr 2015 14:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kata7

vajag aizvest pie maksas psihologa kurs spej notestet vinu uzvedibu un zinasanu limeni. Jo man pasai ir ar savu puiku ir gajis visadi pat atrodoties bernudarza. Lai mans dels varetu tikt pie logopedes vinam bija jajiet isapas komisija kur " gudra" psihologe paskatijas uz puiku un pateica ka vinam esot autikie spektra traucejumi un ka vinu vajag aizvest uz rigu bernu slimnicu psihiatrijas nodalu , aizvedu un kopa paliku ar vinu pateisu ta otra diena izrakstijos ara un pateiksu tur ir vajprats ja man tur puika paliktu 2 nedelas tad vins sajuktu prata. Pec tam es atradu specialu psihologi kas tiesi teste ar autisko spektru sindromu, vinas izbrins bija tads ko mes te daram ka esot normals berns tikai klusaks - ka jau lauku māju berns. kuriozs sakas ar nakamo gadu atkal gajam uz komisiju lai tiktu pie logopedes, pirms tam mums bija vizite pie tās " gudrās psihologes, nu jau puika pa gadu atveries sacis runat un aktivak uzvesties , tagad gribeja bernam piesiet ka vins ir hiperaktivais. Kā jums patīk valsts apmaksatie psihologi tad nebrinaties ka pilnas nodalas ar tiem nabaga berniem
Pievienots  8. apr 2015 18:55

Atbildēt komentāram

KK

Domāju, ka jāvelta tam bērnam daudz laika. Kādi vēl psihologi??-piedodiet, bet kādēļ svešiniekam no malas jāuzstāda kaut kādas diagnozes un par slimu viņu jāpataisa ja šie cilvēki paši ar savām dzīvēm netiek galā. Un nedod Dievs uzsēdinās uz kaut kādām debilām zālēm kas neārstē, bet tikai nomērdē cilvēka dabīgos instinktus. Iesaku daudz papētīt un palasīt par bērnu pārdzīvojumiem attiecīgajā vecumā. Pats vecāks visvairāk zina visus blakus apstākļus kas ir ģimenē un sadzīvē, lai izanalizētu pats kas viņam tai sirdī sasāpējies. Ir daudz jāizrunā, bet ar puikām vis jau uzreiz nenotiek. Jāuzzina kā audzinātājas pret viņu izturas, jo zinu gadījumu kad bērns tīšuprāt izturas tā itkā nezinātu skolā neko, jo audzinātāja viņu nostādīja kā dunduku. Jūsu dzīvē jau neviens neielīdīs. Jums riktīgi jāgrib pašai ar savu bērnu strādāt, lai šito atrisinātu. Jāizmeklē pareizā leksika kā ar viņu runāt un pie tam pavisam mierīgi. Bērnam jājūt rūpes arī sarunās. Piem.: manam puikam ir grūti savaldīt dusmas, jo pēc būtības ļoti enerģisks. Izrunājāmies un vienojāmies, ka tad kad viņš paliek dusmīgs es ļoti gribētu viņam palīdzēt tikt ar to galā, jo ar savām dusmām viņš dzen mīļumu ārā no manas sirsniņas un tad arī es vairs nevaru viņam palīdzēt, jo palieku dusmīga uz tiem niķiem, bet ne jau uz viņu. Un tad viņam piedāvāju, ka tad kad viņam nāk dusmas virsū viņš pats nāks un smuki paprasīs viņam pabužināt muguriņu, lai viņam vieglāk, jo es gribu viņam palīdzēt. Ja jūs zinātu cik tas bērns bija priecīgs! Pagaidām tas darbojās. Domāju, ka arī bērnam kaut kur savs stres jānovada un pēc tam jau ir runāšana. Muguras bužināšana jau vispār ir kā masāža, bet nu katram bērnam savs. Galvenais ir jānovelk skaidra robeža starp palīdzību un apčubināšanu starp ļaušanu manipulēt ar sevi. Vsp katra puikas motivācija ir izcelties, pierādīt sevi un ja viņam tādas nav tad steidzami jāmeklē kas viņam padodas un kur viņš var gūt panākumus, jo tā nevar būt, ka visur neiet. Puisītis lai cik mazs ir topošais vīrietis kuram ir vajadzīga pašapliecināšanās un atzinība un kad viņi jūtās pārliecināti par sevi tad iekšēji jūtas paēdis. Bieži vien ar vecāku atzinību jau nepietiek. Tāpat kā večiem nepietiek ar sievas atzinību - vajag arī savu veču atzinība un tad var murrāt Riktīgu izturību jums!!!
Pievienots  8. apr 2015 20:23

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE