Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Radošās darbnīcas par Latvju zīmēm

Mēs piedāvājam noorganizēt radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem, kurās uzzināsiet par Latvju zīmēm, to nozīmību un praktisko pielietojumu mūsdienās, ka arī radoši darbosimies, piem., veidosim aproces aizsardzībai, puzurus, apgleznosim akmeņus vai veidosim veiksmes pogas utt. Mēs noteikti palīdzēsim izvēlēties vispiemērotāko aktivitāti, radot latvisku noskaņu Jūsu organizētajā pasākumā. 

Kopīgi mēs veicināsim izpratni par Latviešu tautas nemateriālā kultūras mantojuma nozīmību un tā izmantošanu ikdienā,  kā arī daudzināt sevī latvisko identitāti un sajusties lepnam par savas tautas bagātību, kas mums jau pieder.
Mūsu pakalpojuma izcenojumi, kas ir DRAUDZĪGI, ir atkarīgi no tematikas, cilvēku skaita, izpildes laika un vietas, tāpēc, ja Jūs esat ieinteresēti sadarbībā, sazinieties ar mums pa e-pastu:Ievietots 6. apr 2015 22:48

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE