Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Māte alkoholiķe

Sveiki. Žēl, ka svētku laikā jāuzsāk šāda diskusija. Es esmu izmisumā! Esmu māmiņa (vientuļā), ar mazo dzīvojam pie mammas. Viņa ir alkoholiķe. Es vairāk emocionāli nespēju, esmu morāli iztukšota, tāda sajūta, ka drīz būšu sagrauta. Asaras birst katru nedēļu. Māte dzer jau aptuveni 4 gadus. Ārstēties iet pat nedomā un negrib, jo uzskata, ka viņai problēmas ar alkoholu nav. Tomēr nedēļā dzer kādas 3-4 dienas, ne jau vīna glāzi, bet degvīnu un ne jau ar mēru, bet dzer tik ilgi, kamēr krīt no kājām. Sākumā cīnījos un lēju alkoholu ārā, bet tagad jau ir aizgājis tik tālu, ka viņa alkoholu slēpj. Pat mana bērna ratos, skapī, tualetē, uz balkonu, visur, kur ienāk prātā. Dzer arī darbā pa kluso no kolēģiem, brīnos, ka vēl nav atlaista. Pat tagad, kad ir svētki viņa ir piedzērusies. Vienīgais laiks, kad nedzer ir mēneša beigas, jo tad visa nauda jau nodzerta.  Žēl arī bērnu, ka viņam tas jāpiedzīvo. Viņam ir 3 gadi, bet jau jautā man vai oma ir piedzērusies. Es vairs nespēju, es vienkārši gribu pazust un nekad vairs ar viņu nekontaktēties. Dzeru nervu zāles, parasti sanāk pārsniegt pieļaujamo devu, bet tikai pateicoties zālēm uz laiku varu just iekšēju harmoniju. Nu ko man darīt? Es vienkārši neredzu varinatu ko iesākt. Jūtos nospiesta, pa durvīm jau varam iziet jebkurā, bet nav jau uz kurieni mums ar mazo iet. Mani mēneša ienākumi ir 400 eiro mēnesī, tajos ir iekļauti arī alimenti, kuri netiek maksāti laikā. Vai ar šo naudu pietiek, lai uzturētu sevi un bērnu? Viss ir tik dārgs, gan dzīvokļu īre, gan bērnudārzs, gan pārtika, domāju, ka ar šo naudu ir stipri par maz lai izdzīvotu. Iesakiet lūdzu kaut ko? Ja vispār šajā situācijā vispār ir ko ieteikt. Tomēr ja nav, tad vismaz uz brīdi palika vieglāk, jo varēju iztukšot to slogu kas man iekšā ir.

Ievietots 4. apr 2015 08:46

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

ĪSti citu iespeju, kameklet citu dzivesvietu, neredzu. 400 eiro ir maz, bet var versties soc. dienesta ar pabalsta pieprasišanu, jo jums uz 2 cilvekiem iznak zem iztikas minimuma. Vai tu strādā? Kurā pilsētā dzīvo? Māti nepāraudzināsi, uz to savu enerģiju nešķied.
Pievienots  4. apr 2015 12:18

Atbildēt komentāram

Lady Ļena

Nostādi mammu fakta priekšā-ja viņa neārstēsies un nepārstās dzert,tad jūs ejat prom,varbūt palīdz un attapsies,ka negrib jūs pazaudēt,ja tas nepalīdz,tad jāmeklē vien cita dzīvesvieta. Ja dzīvo kādā lielā pilsētā,tad ar 400 eiro būs grūti,jo dzīvokļi dārgi,ja mazpilsētā,tad iztikt var.
Pievienots  4. apr 2015 13:11

Atbildēt komentāram

MammaAnna

Es dzīvoju mazpilsētā. Vai varētu lūdzu pastāstīt, kādi maksājumi ir iekļauti komunālajos maksājumos? Elektrība, siltums, ūdens, kas vēl? Kādas izmaksas būtu? Esmu vēl jauna un neesmu dzīves gudra. Neesmu nekad uz savu vārdu īrējusi, kā arī neesmu bijusi atbildīga par maksājumiem, tā kā man ši lieta ir diezgan sveša. Es šo to palasīju par atbalstu no soc. dienasta. Izskatās, ka pabalsti un palīdzība tiek piešķirta tikai daudzbērnu ģimenēm, bet daudz kas atkarīgs no katras pilsētas pašvaldības, ne tā? Man jau pietiktu vien ar to, ja apmaksātu mazajam bērnu dārzu, bet uz tiem soc. dienastiem baigi neceru, ir dzirdēts, ka viņi skatās pēc sejām. Jo netīrāks un nevīžīgāks būsi, jo lielākas iespējas saņemt palīdzību.
Pievienots  4. apr 2015 15:01

Lady Ļena

Komunālie maksājumi ir siltums,apsaimniekošana,atkritumi,ūdens,protams,elektrība...ja īrēsi,tad varētu būt,ka dzīvokļa īpašnieks prasa pa virsu vēl kādu summu ( domāju,ka mazpilsētā tai nevajadzētu būt pārāk lielai). Par pabalstiem-tas tiešām vairāk atkarīgs no pašvaldības un tur strādājošajiem,bet mēģināt vajag.
Pievienots 15. apr 2015 07:33

Danna

Jā,tas būtu prātīgākais-iet prom un mēģināt dzīvot atsevišķi.Citādi tu sabeigsi savus nervus un tavs bērns augs tādos briesmīgos apstākļos.Vispirms tev vajadzētu griezties savas mazpilsētas sociālajā nodaļā ar tieši šo aprakstīto stāstu.Nezinu.protams,kādas iespējas ir jūsu pusē,bet vajadzētu palīdzēt,jo tas ir arī berna tiesību aizskārums-dzīvot kopā ar alkoholiķi.Varbūt var piedāvāt kādu sociālo dzīvoklīti vai palīdzēt ar īres maksas segšanu.Tāpēc mēģini aprunāties,izklausās,ka esi nopietna sieviete.Turies!
Pievienots  4. apr 2015 16:33

Atbildēt komentāram

Eveeve

400 eiro nebūt nav maz ,it īpaši ,ja dzīvo mazpilsētā. Cilvēki izdzīvo ar vēl mazākām algām.Tā kā vajag tikai gribēt.
Pievienots  4. apr 2015 17:54

Atbildēt komentāram

Mika

Tas tiesa
Pievienots  6. apr 2015 17:29

LAPAS KARTE