Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Pieejama vide invalīdiem, vecākiem ar ratiņiem un senioriem

Sveikas, māmiņas un tēti! Šobrīd veicu pētījumu par tēmu "Pasākumu apmeklēšanas iespējas cilvēkiem ar kustību traucējumiem: Latvijas un Nīderlandes piemēri" un vēlējos lūgt 5 min Jūsu laika, ko veltīt aptaujas aizpildīšanai, tādējādi labais karmas cepums Jums un liels ieguldījums manā darbā man no Jums! Darbs mijās un vijās par un ap "vides pieejamību" un protams, ka vides pieejamība neattiecas tikai uz invalīdiem, bet arī uz vecākiem ar bērnu ratiņiem (kādi, domājams, reiz būsim mēs visi, kas vēl nav) un uz veciem cilvēkiem, kuriem ir būtiskas problēmas pārvietoties (un arī vecumdienas pienāks mums visiem). Tāpēc vēl jo vairāk priecāšos par to māmiņu atbildēm, kuras jau ir saskārušās ar vides nepieejamību dažādās publiskās ēkās. 

Šeit būs links uz aptauju: 
LIELS PALDIES jau iepriekš! Lai visiem ražīga diena! 

Ievietots 26. mar 2015 06:55

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE