Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

kante.andzela

Palīgs!

Sveikas, dāmas!

Kā jau ikvienai zināms, bērniņš ir mūsu vislielākā svētība un dārgums,taču mūsdienu apstākļi mums liek pārvarēt pašām sevi, mainīt ikdienu,rutīnu, mūsdienu situācijas bieži vien mums liek rauties gabalos, kaut vai tikai dēļ steigas, laika vai darba.
Tieši tādēļ nolēmu šeit uzrakstīt, piedāvāju sevi auklītes lomā. Dzīvoju Valmierā, ar bērniem saprotos labi, prakstiski vienmēr esmu bijusi ar bērniem vai blakus tiem. Varu pieskatīt arī vairāk par vienu bērniņu. Kaitīgu ieradumu man nav, lieliski gatavoju ēst, jo esmu radusi vienmēr pati sev gatavot.Protu arī atbilstoši saģērbt,pieskatīt. Neesmu pavirša, pie telefona prakstiski laiku nepavadu. Ja mana uzmanība būs, tad tā būs tikai konkrētajam bērniņam.Pārzinu arī 4 valodas, no kurām krievu,latviešu ir dzimtās.Nevaru apsolīt, ka būšu vislabākā priekš Jūsu auklītes, bet par to varat spriest tikai Jūs. Rakstīt, lai uzzinātu sīkāku informāciju var uz

! Kā arī varat paprasīt manu nr, un zvanīt kaut vai, ja pēkšņi sestdien, vai vienalga kad, vajag auklīti kaut uz stundu. 

Ievietots 26. mar 2015 01:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE