Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

kante.andzela

Palīgs!

Sveikas, dāmas!

Kā jau ikvienai zināms, bērniņš ir mūsu vislielākā svētība un dārgums,taču mūsdienu apstākļi mums liek pārvarēt pašām sevi, mainīt ikdienu,rutīnu, mūsdienu situācijas bieži vien mums liek rauties gabalos, kaut vai tikai dēļ steigas, laika vai darba.
Tieši tādēļ nolēmu šeit uzrakstīt, piedāvāju sevi auklītes lomā. Dzīvoju Valmierā, ar bērniem saprotos labi, prakstiski vienmēr esmu bijusi ar bērniem vai blakus tiem. Varu pieskatīt arī vairāk par vienu bērniņu. Kaitīgu ieradumu man nav, lieliski gatavoju ēst, jo esmu radusi vienmēr pati sev gatavot.Protu arī atbilstoši saģērbt,pieskatīt. Neesmu pavirša, pie telefona prakstiski laiku nepavadu. Ja mana uzmanība būs, tad tā būs tikai konkrētajam bērniņam.Pārzinu arī 4 valodas, no kurām krievu,latviešu ir dzimtās.Nevaru apsolīt, ka būšu vislabākā priekš Jūsu auklītes, bet par to varat spriest tikai Jūs. Rakstīt, lai uzzinātu sīkāku informāciju var uz

! Kā arī varat paprasīt manu nr, un zvanīt kaut vai, ja pēkšņi sestdien, vai vienalga kad, vajag auklīti kaut uz stundu. 

Ievietots 26. mar 2015 01:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE