Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

kante.andzela

Palīgs!

Sveikas, dāmas!

Kā jau ikvienai zināms, bērniņš ir mūsu vislielākā svētība un dārgums,taču mūsdienu apstākļi mums liek pārvarēt pašām sevi, mainīt ikdienu,rutīnu, mūsdienu situācijas bieži vien mums liek rauties gabalos, kaut vai tikai dēļ steigas, laika vai darba.
Tieši tādēļ nolēmu šeit uzrakstīt, piedāvāju sevi auklītes lomā. Dzīvoju Valmierā, ar bērniem saprotos labi, prakstiski vienmēr esmu bijusi ar bērniem vai blakus tiem. Varu pieskatīt arī vairāk par vienu bērniņu. Kaitīgu ieradumu man nav, lieliski gatavoju ēst, jo esmu radusi vienmēr pati sev gatavot.Protu arī atbilstoši saģērbt,pieskatīt. Neesmu pavirša, pie telefona prakstiski laiku nepavadu. Ja mana uzmanība būs, tad tā būs tikai konkrētajam bērniņam.Pārzinu arī 4 valodas, no kurām krievu,latviešu ir dzimtās.Nevaru apsolīt, ka būšu vislabākā priekš Jūsu auklītes, bet par to varat spriest tikai Jūs. Rakstīt, lai uzzinātu sīkāku informāciju var uz

! Kā arī varat paprasīt manu nr, un zvanīt kaut vai, ja pēkšņi sestdien, vai vienalga kad, vajag auklīti kaut uz stundu. 

Ievietots 26. mar 2015 01:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE