Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

bernam konstatetas utis

​Sveikas mammas.. nezinu ka pareizak sakt stastit radusos situaciju. vakar no meitas darzina atnaca vestule kad meitai konstatetas utis un gnidas..esmu soka, ieprieks neko tadu nebiju manijusi..majas apskatijam neko nemanijam.. tik dazas tuksas olinas.. vakara sasmereju ar 'pedex..sodien uz darzinju neaizlaidu. nezinu ka talak... vnk uzrakstit atpakal, kas izdarits un ka neko nemanijam? tik tuksas olinas? tiesam daudz pa to domaju, ka tas vareja notikt.. jutos, bez maz ka slikta..nez..ka tikt gala ar so sajutu...  manuprat tur jabut iesaisititam vel kadam bernam no grupinas..jo majas nevienam nav...

Ievietots 10. feb 2015 07:08

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kata7

nu mums darzina ir noteikums ja tiek atklats utis bernam , tad tas ir jaiznica un jajiet pie gimenes arsta lai parbauda un uzraksta zimi ka nav un ka var apmeklet darzinu
Pievienots 10. feb 2015 09:10

Atbildēt komentāram

maijvabole

Un kā jūs domājat-no kurienes tad tās tukšās oliņas? Sadēja kāda ute bezvaisliniece? Ja ir gnīdas,tad 100% ,ka ir arī uts,kas tās dēj. Un tas nav nekas ne briesmīgs,ne pārdabisks,un audzinātājai nav jānosauc citi bērni vārdā,kam vēl kas atrasts,jo noteikti pārbaudija visus bērnus. Tāpat publiski nepiekāra pie tāfeles jūsējā bērna vārdu. Iztīriet galviņu,izvelciet gnīdas-ja tās ir tikai dažas,kā sakāt,tad tas problēmas nesagādā. Nezinu,kā par tām zīmēm,tas ir iekšējās kārtības noteikums,sazinieties ar audzinātāju. Un pa reizei pārbaudiet-kas darās bērna matos. Viss būs OK .
Pievienots 10. feb 2015 11:09

Atbildēt komentāram

lorrra

Nav jājūtas slikti vai vēl kaut kā, utis -tā notiek. Noteikti, ka nav tikai jūsu bērnam, bet nu skaļi tak nevienu nekaunina, ieliek zīmīti vecākiem un miers. Ja ir tukšās oliņas, tad bija arī utis, kas izdēja un visdrīzāk izšķīlās tālāk. Neko, vienkārši pasekojiet vairākas dienas līdzi matiem un ideālā variantā - nopērciet arī gnīdu ķemmīti, par skādi nenāks un ja nu kas , būs ļoti efektīvi.
Pievienots 15. feb 2015 22:29

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE