Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

esmu šokā,bet vai vajag?

Labdien mīļās māmiņas gribētu zināt jūsu viedokli manam puikam būs 8 mēneši, viņš vel nesēž viens pats un nerāpo tikai veļās.Drauga māte atnāk un moralizē kad bērnam jau jāsēž un jāceļās kājās,jo visu laiku salīdzina ar citu bērniem.Es usprāgu un pateicu kad visi nau vienādi kad gribēs tad būs laiks un darīs visu ko vajag.

Ievietots 4. feb 2015 07:55

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Nereta

Paldies mīļās jūs mani nomierinājāt.
Pievienots  6. feb 2015 07:56

Atbildēt komentāram

Mika

Laikam tā ir tagad tāda tendence Pirmie 2 bērni man dzima pasen un attīstība visa bija gandrīz kā pēc grāmatas - i rāpoja , i sēdēja precīzi pēc "noteikumiem".Trešais bērniņš dzima 2,5 gadus atpakaļ un attīstība ir pavisam savādāka. Pats piecelties sēdus varēja tikai ap 8,5 mēnešiem. Biju nedaudz satraukusies, jo pieredze ar vecākajiem bērniem bija savādāka, tāpēc paņēmu norīkojumu pie neirologa un fizioterapeita. Rinda pie fizioterapeita bija gandrīz mēnesi jāgaida un pa to laiku viņš pats apsēdās. Par rāpošanu mūsu pediatre teica tā- ir bērni kas rāpo un ir bērni kas nerāpo, un var sākt rāpot pat ap 3 gadu vecumu. Tā arī bija - bija jau gandrīz 2 gadi, kad sāka rāpot. Laikā, kad it kā vajadzēja rāpot , viņš šļūca uz dibena. Staigāt sāka uzreiz kā palika 1 gads un 2 mēneši. Tagad nēsājas pa māju kā viesuļvētra. Ar dažām vīramātēm ir traki. Tā doma dot padomu jau nav slikta, bet bieži tas tiek darīts tādā manierē, ka vedekla jūtas kā pēdējā nejēga. Draudzenes jau arī dod visādus padomus no savas pieredzes, bet vīramāte grib uzspiest savu patiesību. Mīļā miera dēļ, labāk nestrīdēties.
Pievienots  6. feb 2015 10:41

Atbildēt komentāram

Danna

Nu redz-es tieši p[ar to pašu!
Pievienots  6. feb 2015 18:23

minncīte

Ja DANNA iemācītos lasīt, tad droši vien pamanītu, ka runa ir par bērnu,kuram vēl nav 8 mēneši un reāli nekur nav teikts, ka 8 mēnešos ir jārāpo, bet uz 9 mēn. gan būtu labi, ja izrādītu tādu vēlmi.. man pašai bērns sāka naski rāpot, sēdēt un staigāt, bet mugura vēl nebija gatava un pēc tam visādas masāžas, lai kājas būtu pareizas un neveidotos šķība mugura, bet, protams, fizioterapeita apmeklējums nekādi par ļaunu nenāks ne bērnam, ne pašai māmiņai, jo speciālists tomēr var parādīt un pastāstīt kā darboties ar bērniņu.. Vēlu veiksmi!
Pievienots  6. feb 2015 14:21

Atbildēt komentāram

pollijs

mans dēliņš tik iemācījās pats sēdēt kad bijam viņam 10 ar pus mēn.,visu laiku tik šļūca uz vēdera īsi pirms gadiņa tik rāpot iemācijās,kad jau bija 1gads un 2ned.,sāka staigāt. Tāka nestraucies ko tev saka citi,katrs bērniņš attīstās savādāk es ar vēl uztraucos ka manejam tik 8zobiņi (1,5)
Pievienots  7. feb 2015 11:34

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2

LAPAS KARTE