Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

esmu šokā,bet vai vajag?

Labdien mīļās māmiņas gribētu zināt jūsu viedokli manam puikam būs 8 mēneši, viņš vel nesēž viens pats un nerāpo tikai veļās.Drauga māte atnāk un moralizē kad bērnam jau jāsēž un jāceļās kājās,jo visu laiku salīdzina ar citu bērniem.Es usprāgu un pateicu kad visi nau vienādi kad gribēs tad būs laiks un darīs visu ko vajag.

Ievietots 4. feb 2015 07:55

Ieraksti komentāru
Secība:

Lady Ļena

Visi bērni nav vienādāki,nedomāju,ka visiem ir jāsēž 6.mēn.vecumā,tad jau staigāt arī visi iemācītos līdz gada vecumam,bet tā taču nav. PRotams,ārstam var pajautāt-vai ir ok...bet puikas bieži attīstās mazliet lēnāk kā meitenes.
Pievienots  4. feb 2015 09:31

Atbildēt komentāram

Nereta

daktere teic kad citi daudz vēlāk sāk sēdēt.mani tracina apzina kad vina salidzina ar meitas bijuso vira berniem.
Pievienots  4. feb 2015 11:20

Atbildēt komentāram

Nasa

Katru mēnesi taču ejat pie ģimenes ārsta. Pajautājiet, vai nevar nosūtīt pie neirologa, varbūt ķirurga vai rehabilitologa, fizioterapeita, varbūt kādu masāžu, vingrošanu, peldēšanu. Varat taču vingrot ar bērnu mājās, masēt - tās tomēr ir tādas neatņemamas ikdienas sastāvdaļas. Vannojoties bērns necenšas peldēt? Vajag stiprināt muguriņu, apļot kājiņas, ļaut maksimāli daudz dzīvoties uz vēdera, līst pa grīdu, likt apkārt šķēršļus. Varbūt aizvediet pati neirologa, pateiks, cik normāli tas ir. Brēku celt nevajag, bet reizēm kaut vai sava miera dēļ ir vērts pakonsultēties ar vairākiem speciālistiem.
Pievienots  4. feb 2015 12:28

Atbildēt komentāram

Annika

8 mēnešos var nesēdēt. Ir bērni, kas apsēžas pat 10 mēnešos. Svarīgāk ir rāpot, jo tas stiprina mugurkaulu. Kad bus gatavi muskuļi, tas arī pats apsēdīsies.
Pievienots  4. feb 2015 15:26

Atbildēt komentāram

Radika

Sveika, es pēc savas pieredzes ieteikšu tev aiziet pie ģimenes ārstes un paprasīt nosūtījumu pie rehabilitologa, rehabilitologs tevi nosūtīs uz masāžām un vingrošanu. Manai meitiņai ir hipotonuss, bet viņa sāka sēdēt pati 10 mēnešos, tagad ar masāžas un vingrošanu viņai māca piecelties un staigāt.
Pievienots  4. feb 2015 20:11

Atbildēt komentāram

aptauja

Ja bērns vēl nerāpo,tad viņam NAV jāsēž! Ja sēž nerāpotājs,tad ir jāuztraucas,jo tas prāda uz muskuļu tonusiem un nepareizu attīstību! Sēdus poza ir jāieņem no rāpus pozas un tas ir jāizdara bērnam pašam! Nu ir bērni,kas nerāpo uz priekšu vai atpakaļ,bet ieņem rāpus pozu un tad apsēžas,tas ir ok,bet ne ar preses palīdzību jāpieceļas,vai kā citādi! Vīramātei sava iespēja bērnus audzināt pēc savām metodēm jau bija, tagad lai stāv klusu! Ja tas kļūst pārāk uzmācīgi,aizsūti uz konsultāciju pie kāda laba pediatra vai bēbīšu fizioterapeita(vēlams mūsdienās mācījies,nevis no padomju laikiem aizķēries sakārnis). Kājās jāceļas arī tikai pēc kārtīgas rāpošanas,kad muguriņa labi nostiprināta un ceļas ar kāju spēku,nevis pievelkoties ar rokām!
Pievienots  4. feb 2015 20:53

Atbildēt komentāram

aptauja

varbūt tāpēc,ka tam vēl nemaz nav laiks? Atkārtošos- aizej uz konsultāciju pie kāda laba pediatra vai bēbīšu fizioterapeita(vēlams mūsdienās mācījies,nevis no padomju laikiem aizķēries sakārnis).
Pievienots  5. feb 2015 12:10

lulu32

mana vīramāte arī visu laiku mācīja uzmācīgi kā man rīkoties un ārstēt savus mazus bērnus (redz vīramātei ir jau pieredze.-kāda pieredze? ar 2 bērniem? citām sievietēm ir lielāka pieredze ar bērniem un nebāžas virsū ar saviem "gudriem padomiem"!!!!!! ). mums sanāca vienreiz saruna ļooooti paaugstinātos toņos. vajag vīramātes pēc iespējas taktiskāk nolikt vietā. vislabāka atbilde ir aptaujai. pilnīgi viņai piekrītu. bet tavam puikam visdrīzāk viss kārtībā. manējie arī sāka vēlu sēdēt un staigāt- tajā nekas slikts nav. vīramāte tev gan ir neizglītota, tāpat kā manējā! turies!
Pievienots  4. feb 2015 22:39

Atbildēt komentāram

Nereta

Paldies
Pievienots  5. feb 2015 07:27

Alexa

Sveika māmiņ. Man puika, nesēdēja vispār, no sākuma sāka rāpot, pēc tam precīzi savā 1 gada dzimšanas dienā sāka staigāt. Arī staigājām pirms tam uz masāžām utt, jo vīra māte uzskatīja, ka bērns ir atpalicis, utt, visādas "labas" lietas dzirdēju no viņas. bet nekas nepalīdzēja, ja liku viņu spilvenos, apgāzās un aizrāpoja savās lietās, un pēctam piecēlās un aizgāja arī tagad, kad viņam jau 20 gadi, īpaši nevēlas sēdēt PPP vienā skriešānā (starpcitu braukāja uz sacensībām, basketbolists , vieglatlēts), un nekādi traucējumi nav bijuši
Pievienots  5. feb 2015 08:09

Atbildēt komentāram

qwertyhujiko

Satraukumam nav vēl pamata - katrs dara lietas savā tempā. Galvenais, lai bēbis būtu 9 mēnešu vecumā jau pacēlies uz rokām un kājām - kā mums neiroloģe teica konsultācijā, tas ir būtiskākais attīstības "obligātais minimums".
Pievienots  5. feb 2015 17:03

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE