Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

krasot vai tomer ne!

​Cau visiem.Esmu bernina gaidibas.
Nu visadi esmu izlasijusies,bet tapat nekur atbildes nav taa pa istam.Vai tomer,to pieskaitit pie steriotipiem?No vienas puses gribu krasot,no otras puses baidos vai neietekmes berninu.
Kadas ir jusu domas?

Ievietots 2. feb 2015 16:05

Ieraksti komentāru
Secība:

Esny

Ko krāsot? Matus? Pirmkārt, ja ir bailes kaut ko darīt tad nedari, nokrāsosi pēc tam... No otras puses - es biju gaidībās un savus matus ballināju un krāsoju, un neko, viss kārtībā - labi izskatījos
Pievienots  2. feb 2015 16:24

Atbildēt komentāram

Esny

Tas būtu tāpat kā ar alkohola lietošanu vai smēķēšanu, nu lai cik 1000 gadījumu ir ok, kad mamma izdzer vīna/alus glāzi, vai neatmet smēķēšanu, es uzskatu ka tas nav jādara un bez tā var iztikt grūtniecības un bērna barošanas laikā , kaut vai aiz cieņas pret pašu bērnu, un man būtu vienalga cik man teiktu ka tas ir ok... Tā ka mammīt - ieklausies pati sevī un tā arī rīkojies...
Pievienots  2. feb 2015 16:29

Atbildēt komentāram

Serious

Kaada saistiiba matu kraasossanai gruutnieciibas laikaa ar alkahola lietossanu?Tad gan saliidzinaajums,var kraasot un arii griezt var
Pievienots  2. feb 2015 16:41

Atbildēt komentāram

kleera

Domā par matiem? Kāpēc, lai nevarētu? Es krāsoju, nesaprotu, kāpēc nevarētu krāsot, kas tad jāstaigā kā losenei? Man bija gari nagi, kas man vienmēr ir bijuši un augsti papēži.
Pievienots  2. feb 2015 17:26

Atbildēt komentāram

8saule8

matus esmu griezusi gan krāsojusi grūtniecības laikā.
Pievienots  2. feb 2015 17:32

Atbildēt komentāram

AgiiMagii

Man arī bija bail, bet nav jau vairs tā matu krāsa tāda inde kā padomju laikos. Ja ej pie friziera, pasaki, ka gaidi bērniņu un viņa lietos saudzīgākus līdzekļus!
Pievienots  3. feb 2015 08:46

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE