Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Pieskata bērnus pēc Valdorfa pedagoģijas principiem

Pieskatīsim jūsu bērnu jaukā, brīvā, mīļā atmosfērā Rīgā, Mazā kalna ielas rajonā pēc Valdorfa pedagoģijas principiem. Vēlamais bērna vecums no 2 gadiem līdz skolas vecumam. Grupiņā ir līdz 10 bērniem. Dienā ar bērniem ir divas auklītes, iespējams valsts finansējums. Darba laiks 7:30-18:00.
Vienai auklītei vairāk kā 20 gadu Valdorfa pedagoģijas pieredze un tas ir tiešām sirds darbs. Otrai auklītei 5 gadu pieredze Valdorfpedagoģijas dārziņā. Bērniem katru dienu ir iespēja piedzīvot kādu brīnumu, celt mājas, palidzēt vienam otram, iet laukā, cept dubļu kūkas smilšu kastē vai rāpties kokos, šļūkt no kalna un celt sniega būves. Iekštelpās ir Valdorfa pedagoģijas rotaļlietas un nodarbības. Eko ēdināšana bez gaļas, zivīm, olām un no piena produktiem tiek lietots tikai ghi sviests.
Šī ir brīnumaina vieta, kur satiekās bērni un vecāki, kas atbalsta dabīgu dzīves veidu, garīgu izaugsmi, cieņpilnu attieksmi pret saviem bērniem un vēlās, lai bērns izaugtu par brīvu, pilnvērtīgu, veselīgu personību.
Kopā svinam dažādus gadalaiku svētkus
Mīļi gaidīsim ciemos.

Tel. 29374218, Iveta - ja neceļu telefonu, atzvanīšu, jo ikdienā esmu ar bērniem.

Ievietots 28. jan 2015 14:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE