Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

HELP

Meitenes nezinu kaa paskaidrot man esot grutniecibas pirmaja trimestei loti sap muguras lejas dala citreiz tikai velk un Ari vedera lejas dalu, nekadu smerejumu nav.Biju pie dakteres taa tikai nogrozija galvu un neko neteica...Nezinu ko dariit.......Esmu UK un ka jau visiem zinams,visu Dara pavirshi.Gribas raudat un nezinu ka sevi mierinat un ko gaidiit.....

Ievietots 27. jan 2015 17:53

Ieraksti komentāru
Secība:

Inesite

Man gribas teikt,ka tas dzemdes tonuss, vai tu dzer magniju?Palieto magniju,par sliktu nenāks.
Pievienots 28. jan 2015 07:13

Atbildēt komentāram

Nasa

Varbūt muguras sāpes nav saistītas ar grūtniecību? Aizej uz labu, vieglu masāžu, paguli vannā, Vilkšana vēdera lejasdaļā ir diezgan ierasta un normāla parādība. Jo vairāk Tu stresosi, jo vairāk Tu jutīsi sāpes un jo sliktāk Tu jutīsies. Atslābsti. Patiešām, padomā par masāžu. Nomierini sevi ar garšīgiem cepumiem, tēju un pēcpusdienas pastaigu. Starp citu, vilkšanu vēdera lejasdaļā reizēm noņem kvalitatīva un laba pamīlēšanās, ja ir vēlme. Mazliet aktīvāka asinscirkulācija mazajā iegurnī ir tieši tas, kas grūtniecītei vajadzīgs.
Pievienots 28. jan 2015 12:54

Atbildēt komentāram

Sila

Magne B palīdzēs un nekaitēs ne tikai kad ir tonuss, bet arī palīdz nostabilizēt nervu sistēmu un noņemt stresu. Es kādus 2 menešus kad vilka lietoju līdz pat 6 tabletēm dienā 3x pa 2 tabletēm. Protams, arī folskābi. Man atklājās visu laiku zems progesterona un HCG līmenis, kas draudēja ar grūtniecības pārtraukšanos 1.trimestrī. nu jau esmu 22.nedēļā. (gaidu jau 4.bebi un magnijs tiešām nekaitēs)
Pievienots  3. feb 2015 17:29

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE