Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

ĢIMENE UN BIZNES.

Sveikas māmmiņas un tēti gribu jūsu viedokli gribu savu biznesu lai varētu biežāk būt kopā ar ģimeni,jo pašlaik tiešām reti sanāk.Gribu dzirdēt citu pieredzi un viedokli.

Ievietots 25. jan 2015 10:41

Ieraksti komentāru
Secība:

Nasa

Savs bizness gandrīz visos gadījumos garantē to, ka ģimenei veltītais laiks samazināsies vismaz par 50%, vismaz pašā sākumā. Tas prasa drausmīgi daudz resursu, gan laika izteikmē, gan finansiāli, turklāt biznesa pilnveidošanā ieguldītā enerģija pavisam noteikti kādu laiku negatīvi atspēlēsies uz bērniem. Tas, protams, atkarīgs no nozares un virzības mērķa. Ja ir skaidras vadlīnijas, rūpīgi izstrādāts plāns un garantijas, tad uz priekšu, bet mesties uzņēmējdarbībā, ja negrasies tam veltīt gana daudz enerģijas, diez vai ir vērts. Savs bizness ir darbs 24/7
Pievienots 25. jan 2015 11:09

Atbildēt komentāram

Nereta

To jau zinu un saprotu kad nebūs tik viegli,bet gribu būt kopā ar saviem mīļaiem.
Pievienots 25. jan 2015 11:26

Nasa

Ja esi pārliecināta, ka vadot savu uzņēmumu spēsi sadalīt laiku un uzmanību gan biznesam, gan ģimenei un mājai, tad dari to. Tikai ir ļoti jāuzmanās, lai darba stress nesāk ietekmēt attiecības ar mājiniekiem. Vēl jau būtiska ir joma, kurā grasies pelnīt. Cik pieredzējusi un zinoša Tu esi un vai nebūs tā, ka vairāk laika ģimenai sanāks strādājot algotu darbu no 8 - 17, nevis skrienot un risinot darba darīšanas no 6 - 22. Ko Tu grasies darīt? Sāc tikai tad, kad Tu esi 100% pārliecināta, ka Tev sanāks.
Pievienots 25. jan 2015 13:07

Atbildēt komentāram

Annika

A kādu biznesu tu gribi, lai butu kopa ar mīļajiem? Cik nu dzirdēts, tad privatais bizness pilniba atņem laiku ģimenei. No algota darba atnakot majas, tu par to vari nedomāt lidz nakamajam rītam, bet privātā biznesā jāsitas, kamēr sāk pelnīt. Vispar tu sieviete vai vīrietis, cik veci bērni?
Pievienots 27. jan 2015 06:32

Atbildēt komentāram

Nereta

Gribu apģērba ,jo esmu strādājusi šini lietā un man tas ļoti patīk.
Pievienots 29. jan 2015 16:07

Atbildēt komentāram

aptauja

kamēr bizness nebūs tik liels,ka vari maksāt pieklājīgas algas uzticamiem(tos atrast visgrūtāk) darbiniekiem-vadības līmenim,kas dzenās tos,kas faktiski tev to naudu ienes,tikmēr ģimenei laika nebūs nemaz! Vēl var tā kā man viena pazīstama nu jau nodeguša kroga saimniece-neko nedarīja, atbrauca tikai kasi iztukšot un visi aprēķini par maksām produktu piegādātājiem palika uz darbinieku pleciem,lai gan viņu darba pienākumos tas neietilpst,jo pavāriem un oficiantiem nav jāveic grāmatveža un direktora funkcijas. Protams,ka bizness ne cik ilgi šādi neizvilka,lai gan ideja viņas kroga profilam bija izcila un labās dienās krogs ienesa pat vairākus tūkstošus.
Pievienots 29. jan 2015 16:28

Atbildēt komentāram

Annika

Nu nezinu, cik rentabls ir lupatu bizness latvija. uz katra stura humpalbode, ja bet drebes jaunas, tad perk maz. liela dala drebes perk internetaa.
Pievienots 31. jan 2015 10:17

Atbildēt komentāram

Nereta

Nu nezinu es humpalas neieperkos,un internetā apģērbu nevar pielaikot aptaustīt.
Pievienots  2. feb 2015 13:36

Nasa

Realitāte ir tāda, ka lietoto apgērbu veikalos regulāri iepārkas nu vismaz 30% Latvijas sabiedrības, pat ja Tu tur neiepērcies. Internetā apģērbu iegādājas tikpat daudz. Pārējie apģērbu iegādājas lielajos tirdzniecības centros, kur to var izdarīt, apvienojot apģērba iegādi ar visu citu sadzīvei nepieciešamo. Cilvēki, kas atsevišķi dodas uz mazajiem apģērbu veikaliem iegādāties jaunu apģērbu, lielākoties jau konkrēti zin, ko meklē – īpašu kvalitāti, konkrētu dizainu. Ir jābūt izcilai precei, priekšzīmīgam mārketingam, lai piesaistītu klientu no ielas, atbilstošai cenu politikai un skaidrībai par savu mērķa auditoriju, ļoti rūpīgi izstrādātam biznesa plānam, komunikācijai ar piegādātājiem un uzticamiem partneriem. Jāatrod tā sava “odziņa”, kas piesaistīs klientus. Apģērba tirdzniecība nav spožākais ceļš, ko iet jaunajam uzņēmējam. Lupatas var dabūt jebkur un par jebkādu cenu, konkurence milzīga. Skaties reāli.
Pievienots  3. feb 2015 11:10

LAPAS KARTE