Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Svingeru klubi???

Vai tādi LV existē? Vai atbalstāt tādas iestādes? Kāda pieredze?

Ievietots 15. dec 2008 16:28

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

citroninsh

gan jau ka eksistee
Pievienots 15. dec 2008 19:39

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Pievienots 22. sep 04:56

FUNKY

Es pat varu pateikt kur!!!
Pievienots 15. dec 2008 19:43

Atbildēt komentāram

Marija

Pieredzes nav......Vajag tik pastaigāt pa Rīgas klubiem vai ta nu neatrastos.
Pievienots 15. dec 2008 19:55

Atbildēt komentāram

FUNKY

Es tiku pabijusi taada tusinjaa!!!!! Godiigi biju mazliet shokaa,jo uz to momentu man bija 17 gadi!!!Bet kaa viss notiekas redzeeju skaidri!!!!!!!!!!! Vieniigais miinuss-peec tam vari kaadu savu partneri satikt veikalaa ,kaa mana maasiica!!!!!!!!11
Pievienots 15. dec 2008 20:00

Atbildēt komentāram

Marija

īstenībā Latvija ir ļoti maza, un tiešām beigās var izrādīties ka esat darbabiedri....
Pievienots 16. dec 2008 07:09

kaamis

var arii satikt savu viiru tur
Pievienots 12. jan 2009 13:36

FUNKY

Jaa! Taa nu tas ir!
Pievienots 16. dec 2008 10:26

Atbildēt komentāram

Gaidu Ziemassvētkus!

Neiesaku iet uz svingeru klubiem. Nav tak nekādas garantijas, ka "kaut ko nesaķer"! Ja tiešām gribās pasvingot, tad, labāk to darīt privātos apstākļos, ar labi zināmu un uzticamu pāri.
Pievienots 29. dec 2008 13:27

Atbildēt komentāram

next

Man viens pazinja pastaastiija ka Riigaa uz Ceesu ielas ir svingeru klubsJa iet viens tad jaamaksaa 30 ls un dzer cik gribi un njemies ar to ko sarunaasi...Ja iet paaris tad jaamaksaa 5 ls abiem kopaa...Vispaar jau sakert man liekas ka neko nevar jo itkaa klubs pieprasa mediciinisko izzinju...Bet kaa tur iisti ir,to zin tikai tie kas ir bijushi.
Pievienots 29. dec 2008 13:43

Atbildēt komentāram

Gaidu Ziemassvētkus!

Cēsu ielā pats gan nēesmu bijis, bet atsauksmes par to "iestādi" ir garaujošas. Tur savācoties diezgan deklasēta publika... Zinu pāris privātas vietas Rīgā un Valmierā, bet tur katrs netiek ielaists (vajag kluba biedra rekomendāciju). Bet nekur jau nav tik forši, kā paša, vai draugu mājā. Un ir taču arī viesnicas... Neatbalstu bezjēdzīgu jāšanos lielā barā. Arī svingam ir jānotiek ar izjūtu un intīmā gaisotnē.
Pievienots 29. dec 2008 14:00

next

Es jau arii neatbalstu!!!Bet ne jau visi ir taadi...kaada nu kuram taa sexuaalaa dziive...
Pievienots 29. dec 2008 15:07

daoA

Dzirdēju stāstu ; vīrs sācis staigāt pa svingeru klubiem ( ar sievu dzīvo tikai formāli, katram savas telpas kur dzīvot ). Vīrietis alkoholu nelietojis vispār, bet klubā pēc "ūdens "lietošanas ( dzēris itkā minerālūdeni )- sajūta bijusi kaut kāda kā apdullis juties. Kaut kam iedevis savu telefonu, pēc tam nemitīgi zvanījušas sievietes.
Palasiet "sexa guru" R.Lasmani, kurai bijis gājis diezgan smagi,kad ieraudzījusi savu vīrieti ar citu sievieti... Ir lasīts, ka ģimenes izjūk.
Pievienots  2. jan 2009 10:17

Atbildēt komentāram

FUNKY

Ai nu visaad jau gadaas! Starp citu par sakersanu__tanos klubos ir pilnas palodzes ar prezervatiiviem!!!!!!!
Pievienots 12. jan 2009 18:08

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE