Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Sakariba starp svaru un kruts barosanu???

Sveikas mammas! Velos lugt padomu kadai, kas ir ar to saskarusies. Problema ir tada, ka pec kruts barosanas partrauksanas man piens nepazud jau 5 menesus, ar vecako bernu bija ta pat pienins nepazuda 3 gadus lidz paliku stavokli ar otro bernu. Jau 2 menesus censos est veseligi sportot bet svars nemainas Vai tas ka man joprojam ir piens to nevar ietekmet? Varbut ir kadi ieteikumi ko darit lai piens pazustu? Arsta ieteikto nosiesanu meginaju gan pec pirma gan pec otra berna barosanas nepalidz vienigi nedaudz mazak paliek...

Ievietots 20. jan 2015 14:37

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Tas ir kā - piens krājas krūtīs un tu jūti spīlēšanu? Vai arī piens ir tad, kad paspied krūts galu?
Pievienots 22. jan 2015 06:36

Atbildēt komentāram

krista

Krutis nespaidu, lai neveicinatu to piena rasanos. Es jutu, ka piens tur ir sajutas ir lidzigas tam kas ir pec dzemdibam kad piena klust vairak. Nav bijusi tada reize kad silta vanna man piens nebutu pilejis.
Pievienots 22. jan 2015 07:42

Annika

Trīs gadi ir par ilgu. Pirmo gadu pēc barošanas pēc spaidīšanas tā vēl varētu būt. Vajag aiziet pie ārsta, lai uztaisa hormonālās analīzes, varbūt smadznēs jorpjām pārāk aktīvs ir centrs, kas atbildigs par piena ražošanu.
Pievienots 22. jan 2015 08:20

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE