Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

grutnieciba.

Visiem cauDiemzel nebus garumzimju..Gribeju padalities ar sajutam,kas Mani moka jau no vakardienas.lieta tada,ka vakar man pec noteikta datuma vajadzeja sakties Mr,domaju joka pec uztaisisu grutniecibas testu,un tas paradija tikai otru ne visai spilgtu svitrinu.Tas nozime ka esmu stavokli?Galva mazliet no prieka un bailem apjukako tagad darit ka pazinot viram vai steigties vel nevajadzetu???dodiet kadu padominu meitenes.....

Ievietots 11. jan 2015 15:59

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

DiiAnna

Pat blāva svītriņa nozīmē, ka grūtniecība ir iestājusies ! (reti ir gadijumi, ka kļūdās) bet labāk aizej pie ginekologa, lai apstiprina vai noliedz grūtniecību. Labāk jau iepriecināt, kad zināsi 100%, bet vari arī pateikt, ka ir nojauta. Tas ir katras pašas ziņā.
Pievienots 11. jan 2015 16:17

Atbildēt komentāram

Inesite

Es pagaidītu dažas dienas,un tad veiktu otru testu.
Pievienots 12. jan 2015 06:51

Atbildēt komentāram

AgiiMagii

Pirmā ir kontrolstrīpiņa - ja tā neparādās, tests nav izdevies. Jebkura no abām strīpiņām var būt gan spilgta, gan blāva!
Pievienots 12. jan 2015 13:21

Atbildēt komentāram

Nasa

Neuzdrošinos spriest, kādas attiecības valda Jūsu ģimenē, bet savas sajūtas un jaunumus vīram paziņot gan vajadzētu. It sevišķi, ja Jūsu emocijas ir tik izteiktas. Vīram būtu jābūt pirmajam, ar kuru dalāties savās sajūtās, priekos, bēdās un pārdomās. Apsveicu ar grūtniecību un gaidāmo bērniņu!
Pievienots 13. jan 2015 10:32

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE