Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Premenopauze?

Labdien!
Padalieties lūdzu pieredzē, kā jums beidzās menešreizes un sākās menopauze!
Man 47 gadi, sogad otro reizi kavejas mr. Pirmo reizi - 8 dienas, tagad jau 2 nedēļas. Tests negatīvs. Visu so laiku sāp vēders un velk muguru. Esmu bijusi gan pie ginekologa, gan uz USG. Neko īpasu neteica, bet es domāju - varbūt jātaisa hormonu analīzes vai jālieto kādi dabas līdzekļi, lai normalizētu ciklu. Spriežot pēc informācijas netā, man ir sākusies premenopauze- stāvoklis pirms klimaksa. Kā jūs domājat?

Ievietots 3. dec 2014 15:34

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Man nekas nesāpēja,bet,kad pirmo x izkrita mēnešreizes,tad nobijos un taisiju 3 testus pēc kārtas. tad ik pa mēnesim ''izkrita reizes un tā no 48 gadiem 2 gadu garumā tās bija ik pēc mēneša(1x bija,1x nebija) Tagad ,kad man 51,''izkrita'' jau pusgads,bet šīs reizes bija kā ritīgas dzemdības-2 dienas pirms tam sāpēja,bet tad lija kā no spaiņa. un ilga 2 nedēļas. Nav man ne karstuma viļņu,ne kā,tikai mazliet endometrioze dzemdē un 1x jau tīriju slimnīcā. tad arī reizes bija'' bāgātīgi ''.
Pievienots  3. dec 2014 15:43

Atbildēt komentāram

Anete 35

Tas laikam nozīmē, ka rūpīgāk japadomā par izsargāšanos! Mēs gadiem ilgi izmantojām kalendāro metodi un viss bija kārtībā, bet tagad vairs nederēs!
Pievienots  3. dec 2014 15:48

Atbildēt komentāram

maijvabole

Tieši tā. Reizes vairs nebūs tik precīzas pēc saraksta.
Pievienots  4. dec 2014 09:06

Anete 35

Tātad mēnešreizes man aizkavējās veselu mēnesi un tagad problema ir tada, ka tās ieilgusas. Sākumā dažas dienas tikai smerēja, tad nedēļu bija nelielas un nedēļu ir diezgan stipras. Protams, rīt pieteikšos pie ārsta, bet varbut kada var paskaidrot, kāpec tā notiek?
Pievienots  4. jan 2015 09:32

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE