Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Es savējai smērēju smērīti, kas atvieglo zobu nākš

Piedāvāju mīļu auklīti teikas rajonā

Labdien mīļās mammas,

 
Vēlējos padalīties un dot iespēju kādām bērniņam arī izbaudīt mūsu mīļās auklītes gadīgās rokas un atvērto sirdi. Šobrīd ir atbrīvojusies viena vietiņa mūsu mājdārziņā, dārziņā kopumā parasti ir 3 vai 4 bērniņi,bet ne vairāk, kas dod lielisku iespēju ik vienam mazam ķiparam sagatavoties lielajam dārziņam, iemācīties iet uz podiņu, patstāvīgi ēst, spēlēties ar citiem bērniņiem, jo kopā taču jautrāk. Auklīte burvīga, jo sirds darbs jau daudzus gadus, katru bērnu samīļos, katram bērnam atradīs savu pieeju. Dārziņš atrodas Teikas rajonā ar lielu teritoriju kur spēlēties netālu no Dominas.
Ja kādi jautājumi variet rakstīt man vai auklītei Irīdai 26013836

Ievietots 19. nov 2014 09:06

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE