Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Help.....

Miilaas pametiet kaadu ideju darba balliitei...ir loti pozitiivs un atsauciigs kolektivs..

Ievietots 3. nov 2014 12:18

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

gdfgcdfgdsfg

Var paskatīties šeit: takeout.lv Kur paēst un tt. Ļoti ērti! Gan izvēlēties ir no kā, gan interesanti puiši strādā - cik reižu es zvanīju viņiem - visad sarunāt visu var.
Pievienots 18. mar 2015 21:48

Atbildēt komentāram

Nasa

Ir diezgan daudz kompānijas, kas nodarbojas ar korporatīvo pasākumu organizēšanu, bet ja ir vēlme visu plānošanu ņemt uz saviem pleciem, tad iesaku neformālu pasēdēšanu bez alkoholiskajiem dzērieniem un atrakcijas, rotaļas un stafetes orientētas uz saliedēšanu, uzticības veicināšanu kolēģu starpā, vēlams, ar fiziskām aktivitātēm svaigā gaisā. Piemēram, iešana pa īpaši izveidotu šķēršļu taku ar aizsietām acīm pa pāriem vai komandās pa trim (izlozētās) - divi mutiski orientē, viens iet. Vai arī orientēšanās sacensības vai erudīcijas spēli par kolēģu darba pienākumiem vai ar jautājumiem, kas izvilkti no amata aprakstiem. Būtiski korporatīvajos pasākumos izvairīties no konkurences veicināšanas.
Pievienots 19. mar 2015 08:27

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE