Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Ātro kredītu piedziņa un mantu konfiskācija!?

Sveiki.
Jau vairāk kā divus gadus atpakaļ sanāca sagrābties kredīus, sms credit 400ls apmērā, credit24 200ls apmērā un vivus kredit 300ls apmērā, kas kopā uz doto brīdi ar visiem procentiem sastāda vairāk kā 2000 eiro...

Taču mani interesēt lieta, kā auto atņemšana.
Jo vienīgais kas manā īpašumā ir, ir mans auto 1997 gada. un ik mēnesi ienāk minimālā alga līdz 320 eiro.. Kā arī mana kredītkarte ir bloķēta un nevaru norēķināties ar to, tikai izņemt naudu skaidrā līdz 320 eiro.. un gribētu uzzināt vai viņiem ir iespēja tikt pie mana auto? 
Jo pārdot nevaru, bez auto palieku kā bez rokām un īsti uz kura pārrakstīt arī nav..
Un varbūt varat izstāstīt visus riskus vai kādam ir laba pieredze ar šo? 

Ievietots 12. okt 2014 10:58

Ieraksti komentāru
Secība:

damne

Un ja pats nemaksāsi viņi Tev no konta katru mēnesi atvilks, takā nekur nespruksi
Pievienots 12. okt 2014 13:33

Atbildēt komentāram

draiskuliite

tā kā konti bloķēti utt. tātad ir bijusi tiesa un piedziņu veic zvērināts tiesu izpildītājs, nevis te daži kaut ko gvelž, ka neko nevar piedzīt utt. tavu mašīnu, reāli domājot, piedzinējam nah.. nevajag, jo cik tad varētu atgūt to pārdodot?
Pievienots 12. okt 2014 16:01

Atbildēt komentāram

Janciiits

Nu par mašīnu var dabūt ap 2000eiro, kas apmēram varētu segt visus parādus, līdz ar to baigi par to uztraucos. Tā kā man maksā divas algas un viena ir aploksnē, otra iztikas minimumu nepārsniedz viņi nav spējīgi atvilkt no iztikas minimuma (likums to neļauj), līdz ar to tas mani nesatrauc.. bet grūti saprast kas ir ar auto.. pat ja atrastu cilvēku kam pārrakstīt mani biedē ka tas var nebūt iespējams, jo ja konts bloķēts, tad iespējams arī nevaru auto pārrakstīt. Pieļauju tādu iespēju vienoties, bet tomēr vai tas man atbloķēs kontu utt??..
Pievienots 12. okt 2014 19:18

Atbildēt komentāram

Mika

Ja sazināsies ar izpildītāju(-jiem), kas nobloķēja kontu un vienosies ,ka katru mēnesi labprātīgi maksāsi kādu naudiņu, tad iespējams kontu atbloķēt. Ja tu strādā 2 darbos, tad kaut ko jau vari atvēlēt arī parāda atmaksai,Citādi parāds paliek lielāks,jo tiesu izpildītājs 2 x gadā pārbauda bankas un visus iespējamos reģistrus un par katru saņemto izziņu pieskaita klāt parādam izdevumus .
Pievienots 13. okt 2014 17:03

Agnese Agnese

Pastāv iespēja, ka zvērinātu tiesu izpildītājs var ne tikai arestēt tavu kontu, bet arī uzlikt juridisku liegumu tavai automašīnai, kas nozīmē to, ka tu nevarēsi to ne pārreģistrēt uz cita vārdu, ne noņemt no uzskaites, ne norakstīt, kamēr vien nebūsi nosedzis savas parādsaistības. Protams, faktiski jau vari kādam mašīnu pārdot, atdot utt., bet tā joprojām būs reģistrēta uz tava vārda.
Pievienots 15. okt 2014 14:09

qwerty555

Varbut atdod to paradu, tad nebus jatriic par savu suuda masinu
Pievienots 13. okt 2014 18:58

Atbildēt komentāram

JohnB

Šādos gadījumos pilnīgi noteikti varpalīdzēt šis variants, . Tur pieejami ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi, kas var izpalīdzēt šādās situācijās, lai stabilāk iespējams nostāties atpakaļ uz kājām.
Pievienots 28. jan 2018 19:27

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE