Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

greja piecdesmit nokrāsas

Sveikas. Esat lasījušas šo grāmatu? kādas atsauksmes? Varbūt šeit ir kāda Liepājniece kas var iedot izlasīt, vai pārdot?

Ievietots 28. sep 2014 19:08

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Sveika. Es izlasiiju pirmo gramatu,un tad mekleju abas naakamas Man patika,kaut gramatas lasu loooooti reti. Ka saaku lasiit,vajadzeja izlasiit, skiet pa kadam 18 h tiku galaa.
Pievienots 28. sep 2014 19:51

Atbildēt komentāram

Darbīgā

1.grāmata vēl bija kaut cik lasāma - ja gribas nevis pārāk darbināt pelēkās šūniņas, bet vienkārši izklaidēties! Otro līdz galam nespēju izlasīt, jo tas ārprātīgi salkanais cukursīrups vairs nebija izturams! Un ir tādas lieliskas vietas kā bibliotēkas!
Pievienots 28. sep 2014 21:50

Atbildēt komentāram

Annika

Garlaicīgi. Līdz pusei izlasīju un tad vairs nebija interesanti. Cik var lasīt detalizētus seksa aprakstus, ja parejais ir uzrakstīts vāji.
Pievienots 29. sep 2014 06:51

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE