Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Siltās zemes

Iesakiet kādu vietu, kur mūsu ziemā ir silts, lai varētu aizbraukt medusmēnesī, daudz skaista apskatīt, ne ļoti eksotisku un dārgu! Samērīgi lētu un skaistu valsti! Paldies!

Ievietots 28. sep 2014 12:56

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Esny

Par kuru ziemas mēnesi iet runa? Decembris un janvāra sākums skaitās aukstākie Kanāriju salās - Mēs pag. gad decembra sākumā bijām Lanzarote un Tenerrifē nu mums bija 20-24 grādi ārā -nebija karsts, bet bija labs un silts.. Ja brauc jau Februāra beigās vai labāk Martā tad noteikti var jau skatīties uz Maljorku, Ibizu, Malagu.. Tikko atgriezāmies no Portugāles, varbūt ir vērts atlikt tur medusmēnesi uz mēnesi un braukt aprīlī uz Portugāli - skaisti bezgala , iesaku tiešām.. par cenām apmēram tādas pat kā Kanāriju salās, varbūt viesnīca sanāks mazliet lētāk.. A par to - kur ko redzēt un darīt, tas jau atkarīgs no pašiem ko vēlieties un ko variet atļauties, jo kaut kas interesants un skaists ir jebkurā valstī tikai jāizdomā ko grib a informāciju var atrast google.lv ko no pieredzes varu teikt -tad ar laiku būs tā kā būs lemts būt, neko nekad nevar zināt, tu vari aizbraukt un tev visu nedēļu līs lietus un tad pēc nedēļas aizbrauks tava draudzene turpat un viņiem būs +28... un tādu nav mazums gadījumu mūsu vidū
Pievienots 28. sep 2014 14:53

Atbildēt komentāram

Bestija

Ja tāds uzstādījums, es izvēlētos Spāniju, Portugāli vai Grieķiju.
Pievienots 29. sep 2014 00:10

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE