Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Auklītes,izvadātājas,atsaucieties !

Sveikas. Šorīt saņēmu zvanu no māsas ar lūgumu palīdzēt atrast auklīti,kura aizvedīs un atvedīs bērnu uz un no dārziņa.

Tātad. Auklīte-izvadātāja ir nepieciešama,lai aizvestu meiteni 5 g. no centra(B. Upīša iela) līdz ķengaragam (Aizmirsu adresi) uz dārziņu pl. 07:30 un vakarā ap 17:00 atpakaļ. Pārējā dienas daļa brīva. Varbūt kādu brīvdienu  paņemt,pieskatīt,bet to pēc vienošanās un ar sarunāšanu. Ceļu mammīte apmaksā. Var būt arī kāda mammīte,vai sieviete,kura katru rītu brauc no centra vai caur centram uz Ķengaragu un līdz 18:00 brauc atpakaļ. Mammīte var apmaksāt vai sabiedriskā transporta biļeti vai degvielas izdevumus. Šoreiz skolnieki nederēs. Mammīte vai sieviete ar augstu atbildības sajūtu. Samaksa personīgi ar viņu jārunā pa telefonu vai satiekoties. Darbiņš jāuzsāk ar 01.10. Tālr.29930124 - Agnese.
Jauku dienu vēlot  MiniAnna.

Ievietots 18. sep 2014 09:00

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Laaceens

Atrasta
Pievienots 22. sep 2014 11:06

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE