Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

sapes vedera un brungani izdalijumi

sweiki....stundu atpakal aizgaju uz tolleti un sapratu ka man ir katkadi savadi izdalijumi brungana vai pat sarkaniga krasa dikti nobijos tagad sak sapet vedera lejasdala man ir 6nedelas nesaprotu ko darit ..varbut kadai ta jau ir bijis 

Ievietots 12. sep 2014 09:12

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

DSUhd

Neuztraucies. Man bija tads pats gadijums. Uztaisiju testu,bija pozitivs,pie ginekologa tiku pec nedelas. Taja laika man ari bija ka brungansarkani izdalijumi,bet tas viss bija loti minimali,beidzot tiku pie ginekologa,arsts pateica,ka ta esot maza asinosana,man izrakstija zales,kadu laicinu tas padzeru un pec tam viss bija ok! Tagad esmu 33ned,un gaidu savu kiparinu. Domaju,ka Tev nav par ko satraukties,Tev tik jamegina tikt pie ginekologa.
Pievienots 12. sep 2014 09:25

Atbildēt komentāram

keety

un cik ilgi bij tadi izdalijumi un veders ari sapeja..man 18 uz ultrasonografiju un 19 pie arsta vai atrak pie arsta iet .man sis bus otrajs berns ar pirmo ta nebij
Pievienots 12. sep 2014 09:32

monta

Man 6 nedēļā ļoti sāpēja vēdera lejasdaļa un parādījās nedaudz brūni izdalījumi. Aizbraucu uz slimnīcu , izrakstīja man askuratīnu un nākamajā dienā izdalījumi beidzās .
Pievienots 12. sep 2014 11:38

DSUhd

Tie izdalijumi bija kadu ned,ne,veders nesapeja. Labak jau butu,ja atrak tiktu pie arsta,lai atrak izrakstitu zales un smeresanas varetu atrak beigties.
Pievienots 12. sep 2014 09:37

Atbildēt komentāram

keety

paldies par stastu bus kkas jadara
Pievienots 12. sep 2014 09:42

8saule8

ja ir kādi uztraukumi par grūtniecību var doties uz slimnīcas ginekoloģijas nodaļu un pajautāt lai izmeklē dežurejošais ginekologs.
Pievienots 12. sep 2014 09:47

Atbildēt komentāram

keety

ja bus trakak tad obligati dosos!
Pievienots 12. sep 2014 10:22

Čeburaška

Man bij. Divas reizes. Tik bez sāpēm. Beidzās bēdīgi.
Pievienots 12. sep 2014 10:46

Atbildēt komentāram

milulite28

Man grūtniecibas apmēram 8 nedēļā arī sāka nākt brūngani izdalījumi ārsts teica ka tā mēdz būt,zāles nebija jādzer,analīzes bija labas,panāca kādas 3 dienas pārgāja,vienīgi ārsts teica lai labāk ievēro miera režīmu vairāk atpūšos utt. nju tagad mums 18 nedēļas viss ok!!
Pievienots 12. sep 2014 11:31

Atbildēt komentāram

keety

man var teikt jau nav to izdalijumu bet vedera lejas dala ir tada divaina
Pievienots 12. sep 2014 14:41

sauliite26

Pēc savas pieredzes iesaku aizbraukt uz slimnīcu,lai paskatās par to naudu neprasa,jo esi grūtniece.ar vecāko dēlu apmēram 6/7nedēļā bija nelielas sāpes un izdalījumi aizbraucu uz slimnīcu rezuttāta pagulēju slimnīcā,jo bija neliela hematoma un paaugstināts dzemdes tonuss, kas īpaši labi nav( velkošas sāpes vēdera lejas daļā).Sirdsmieram aizbrauc un galvenais doma labas domas un runājies ar mazulīti cik ļoti gaidīts viņš ir
Pievienots 12. sep 2014 15:03

Atbildēt komentāram

monta

Man piemēram izdalījumi beidzās pirmajā dienā. Bet vēders sāp un duras labajā sānā , nu jau kādu mēnesi. 2x biju uz USG un viss esot kārtībā, jādzer magne B6. Sāp katru dienu. Pārsvarā vakaros. Ar visām sāpēs esmu jau 8 nedēļā.Lai pārliecinātos biju pat pie diviem dažādiem ārstiem. Aksuratīns uzsūks visus izdalījumus. Dzēru 2x dienā , pa 2 tabletēm , kādu nedēļu. Tās ir lētas bezrecepšu zāles , asinsritei. ja galīgi netiec pie ārsta, nopērc uz padzer. No tā nekas traks nebūs.
Pievienots 12. sep 2014 15:24

Atbildēt komentāram

sauliite26

Ja netiek tad var piezvanīt,bet nu vienalga es par jebkuru zāļu lietošanu konsultējos ar savu dakterīti arī par askuratīna lietošanu un magneB6 lietoānu arī,jo skatotos ka visām liek dzert lielas devas bet nebrīdina par B6vitamīna pārdozēšanu par ko ārsti Stradiņos bija šokēti, jo ir tīrs magnija pulverītsDiasparol ja nemaldos atšķaida ar ūdeni..Man Magne B6 lika dzert pa 2tab.x3 diena no kā man ar laiku palika slikti uztaisīja Stradiņos analīzes un parādījās ka B6 ir pa daudz un iedeva Diasparol dzert ļoti labi palīdzēja tonusu noņēma un jutus labi
Pievienots 12. sep 2014 15:52

Atbildēt komentāram

MinkaPinka

Drošības pēc noteikti aizbrauc uz slimnīcu, ja uzreiz netiec pie sava ārsta. Nevajag tādas lietas vilkt garumā. Katrai šīs pazīmes var nozīmēt ko citu. Un nevajag domāt - dari!
Pievienots 12. sep 2014 18:46

Atbildēt komentāram

Bonita

Labvakar man it bruni izdalijumi un sapes vedera un stavokli neesmu jo roka or kontrasepcijas ampula ko tas varetu nozimet?
Pievienots 15. jan 20:40

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE