Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Meklējam auklīti meitenītei Āgenskalnā

Pusotru gadu jauna meitene un viņas vecāki Rīgā, Āgenskalnā meklē aukli, kas ir apveltīta ar augstu atbildības sajūtu, piemītošu radošumu, izpratni par bērna attīstību, emocionālo pasauli un veselīgām audzināšanas metodēm. Meitene ir dzīvespriecīga, komunikabla, apveltīta ar strauju un kolorītu raksturu, tāpēc tiek meklēta interesanta, pacietīga un spilgta personība, kas raugās uz pasauli ar tādu pašu sajūsmu un vēlmi izprast, izzināt, kā to dara bērni pašā attīstības plaukumā, lai ne tikai kļūtu par pieskatītāju, bet arī mazās dāmas draugu. Bērna pieskatīšana pagaidām ir nepieciešama divas dienas nedēļā, aptuveni piecas stundas dienā. Darbs būs piemērots pedagoģijas studentei vai cilvēkam ar nepieciešamību mazliet piepelnīties, taču būtiski, lai komunikācija ar bērniem būtu Jūsu aicinājums, prieka avots un sirdslieta. Pieredze aukles darbā nav nepieciešama, bet obligāta ir spēja uztvert bērna emocijas un viņa īpašo redzējumu, 'būt uz viena viļņa' un veidot mazajai dāmai pozitīvu priekšstatu par pasaules kārtību. Lūdzam sūtīt aprakstu par sevi un saviem uzskatiem par bērnu audzināšanu, disciplīnu uz norādīto e-pasta adresi, pieminot arī to, kādu Jūs iztēlojaties sadarbību ar auklējamā bērna ģimeni un komunikāciju ar pašu mazo priekšnieci. Gaidīsim vēstules e-pastā un cerēsim uz turpmāku dialoga veidošanos. Lūdzam vēstulē norādīt arī savu kontaktinformāciju.

Ievietots 9. sep 2014 16:49

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE