Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Pamperi

Kādus pamperus izvēlēties kā pirmos zīdainim? Kādas atsauksmes par pampers premium care 1?

Ievietots 5. sep 2014 11:41

Ieraksti komentāru
Secība:

Radika

es izvēlējos pamperus "Pampers" , premium care pamperi ir ļoti labi, bet jāskatās vai mazajam nav alerģijas, jo manas meitiņas māsīcai bija alerģija no tiem pamperiem
Pievienots  5. sep 2014 14:00

Atbildēt komentāram

Anonīms

Pievienots 11. jūl 2017 10:52

native

Lietojām Pampers Premium Care līdz pat 3. izmēram ieskaitot- nekādas alerģijas, dibens vienmēr sauss, garām ar nekas netecēja- ideāli pamperi!! 4. izmērs tie paši Premium Care jau vairs nepatika- iekšpuse kkāda savādāka kā pirmajiem 3 izmēriem, mitruma sensors arī vairs nav, pārgājām uz Huggies- arī nav ne vainas bet ja tagad vajadzēu izvēlēties, izvēlētos atkal Premium Care (līdz 3. izmēram atkal).
Pievienots  5. sep 2014 14:29

Atbildēt komentāram

maaaama

manai meitai bija alerģija pret šiem pamperiem. toreiz pa TV tā slavināja ka arī izvēlējos kā pirmos un pēctam ļoti ilgi netikām vaļā no ļoti liela apsārtuma.
Pievienots  5. sep 2014 16:07

Atbildēt komentāram

Nikinja

Pampers Premium Care ļoti labi. Lietoju jau no dzemdību nama. Esam apmierinātas.
Pievienots  5. sep 2014 16:47

Atbildēt komentāram

M.K.

Šodien pabeidzu kartot dzemdīu somu un ka pēdējais pirkums bija tieši Pampers premium care. Cerams,ka būš labi mazajai, tik varbūt nepārāk ka tā smarza ir diezgan spēcīga, bet cerēsim uz to labāko. Tikai neesmu pārliecināta cik daudz pamperi jāņem uz DzN, ar 30 pietiks un cik videji diena iziet pamperi jaundzimušajam?
Pievienots  5. sep 2014 17:10

Atbildēt komentāram

Nikinja

Es ņēmu laikam 10. Ja nekļūdos. Mums tad pietika. Bet labāk vismaz 15gab. paņemt līdzi. Sākumā vairāk būs kā pēc tam. Jo mazajam vēl iziet ūdentiņš kurā viņš pluņčājās mammas puncīti.
Pievienots  5. sep 2014 17:16

Mamma 3

Slimnīcu mājas lapās esmu lasījusi, ka diennaktī iziet apmēram 7 pamperi. Es gan neatceros, bet man liekas, ka tā apmēram arī bija
Pievienots  8. sep 2014 08:17

dzerija1809

Es līdzi ņēmu 20 pamperus. Uz 3 dienām. Mājās braucot 2 palika pāri vēl
Pievienots  8. sep 2014 23:08

Anonīms

ja taisies dzemdēt dzemdību namā, tev vēl sadāvinās dāvaniņas, un tur arī ir pamperi. es līdzi paņēmu 10, vēl klāt kko sadāvināja, trešās dienas rītā mūs izlaida ārā un pietika pilnībā.
Pievienots  9. sep 2014 07:48

Latika

Stradiņos nepieciešamao lietu sarakstā bija minēti 20gab...bet tas jau arī katram ir individuāli. Es tik arī ieliku. P.S. tā smarža tiem Premium Care pamperiem tiešam mulsinoša...bet arī pirku pēc ieteikumiem. Par Huggies gan ir dzirdētas sliktas atsauksmes-ka laižot garām...bet tā nav mana pieredze.
Pievienots  5. sep 2014 17:31

Atbildēt komentāram

Nikinja

Es Preiļos apmeklēju ārstu un arī šeit dzemdēju. Mums deva lietu sarakstu. Un, manuprāt, es laikam kļūdos, man arī bij rakstīts 20gab.
Pievienots  5. sep 2014 17:58

8saule8

mums ļoti patika huggies ar organisko kokvilnu.ir mikstāki nekā premium care.
Pievienots  6. sep 2014 04:53

Atbildēt komentāram

sauliite26

Es abiem berniem lietoju huggies loti patika un meitinai vel joprojam lietojam, nav ta briesmiga smaka un nav tik cietii ka premium care un abiem mazajiem bija jeli dibeni no pampers premium a no huggies neka varbut ta tada sagadisanas a man nepatika ta drausmiga smaka premium care liku ara lai vedinas.citas firmas pamperiem tada nav.
Pievienots  6. sep 2014 06:48

Atbildēt komentāram

Inetaalise

Man jau rit 31. grutniecibas nedela un kad ar viru devamies iegadat visu nepiecieshamo kas bus vajadzigs mazajam slimnica, mes nopirkam Huggies Newborn. Esmu dzirdejusi labas atsauksmes par siem pamperiem..Vini ir bez ipatnejas smarzas, arejais slanis ir no 100% kokvilnas un ar tadu ipasu kabatinu muguras puse kas palidz izvairities no nopludes muguras dala. Man vel patik ka ir tas indikators kas iekrasojas zila krasa, kad papis ir pilns Un ar pirmo mazo ari izmantoju sos pasus pamperus.
Pievienots  8. sep 2014 10:55

Atbildēt komentāram

Kaspers

ņēmām Bamboo autiņu un nenožēlojām ne mirkli. Gan ekoloģiski, gan bērnam patīkami. Man nav nekas pret lielākiem zīmoliem, bet zinot, cik tos dienā izmetām un cik tie ilgi sadalīsies... labāk paņemu ekoloģiskākus, kas sadalās un sirds mierīgāka.
Pievienots  8. sep 2014 12:13

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. »

LAPAS KARTE