Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Auklīte Rīgas centrā, arī vēl nestaigājošam mazulītim.

Zaļi un priecīgi domājoša auklīte ar pirmsskolas skolotājas izglītību un vērā ņemamu darba pieredzi, aicina jautri un interesanti pavadīt dienu mazuļiem pielāgotā, dabīgā un patīkamā vidē. Nāc un kopā ar mums baudi aizraujošas aktivitātes mājas pagalmā esošajā rotaļlaukumā, gardas un veselīgas maltītes, prieka un radošu darbiņu pilnu ikdienu!  Būsim lustīga kompānija ar auklītes dēliņu (11 mēn. v. ) un vēl 1-2 auklējamajiem bērniem.

Vide ir īpaši piemērota vēl nestaigājošiem, vai nesen staigāt sākušiem mazuļiem-telpās dabīgās koka grīdas, mierīga mājas atmosfēra un ērta nokļūšana pagalmā. Ir varianti, kā risināt situāciju, ja kāds no mazuļiem ziemas sezonā noķer kādu vīrusu, vai citādi apslimst.
Atrodamies Rīgas centrā, Avotu ielā.
No septembra iespējama valsts līdzfinansējuma izmantošana.

Tālrunis saziņai- 29729791 (Paula), vai

Ievietots 4. aug 2014 06:43

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE