Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtnieču vitamīni.

Sveikas!
Vēlējos uzzināt kaut ko par vitamīniem grūtniecības laikā.
Kādus lietojāt, pirkāt pēc pašu gribas vai dakteris ieteica?
Šodien jautāju savam dakterim vai man vajag lietot kādus vitamīnus, dakteris atbildēja, ka viņš nebūs tas, kas man kaut ko ieteiks, ja jau es vēlos, varu pirkt jebkādus. Analīzes man esot labas. Tāpēc esmu neizpratnē - vajag vai nevajag?

Ievietots 22. jūl 2014 08:32

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Crossonova

Ja jau analīzes labas tad kapēc lietot? Es lietoju livolt grūtniecēm pirmo trimestri, tad pārtraucu lietot, tagad esmu trešajā trimestrī , analīzes esot ideālas! Labāk uzņem visu dabīgi, jo šobrīd ir tāda iespēja! Ja vajadzēs kādus vitamīnus to uzrādīs analīzes
Pievienots 22. jūl 2014 08:42

Atbildēt komentāram

qwerty555

Vienígá, kas jálieto, ir folskábe.
Pievienots 22. jūl 2014 08:44

Atbildēt komentāram

Anastasy

Lietoju arī dupaston tabletes, tāpēc radās man arī jautājums par vitamīnu lietošanu. Cik vien iespējams, ēdu laukos audzētas ogas, dārzeņus. Šķita, ka varbūt vajag vēl kaut ko papildus, gribās jau dot to visu labāko.
Pievienots 22. jūl 2014 09:00

Atbildēt komentāram

Latika

Ja analīzes ir labas nekas netrūkst-tad speciāli ķīmiju nevajag dzert. ēd visu,kas tagad ir pieejams svaigs. Man grūtniecība sākās- ziemā-tad arī bija jādzer folskābe un magne B6. tagad dzeru dzelzi-jo trūksts un ar paŗtiku vien nespēju vajadzīgo daudzumu uzņemt. kopleksie vitamīni ,man liekas, vispār ir pilnīgas muļķibas un nevajadzīga lieta...jo ir vitamīni un vielas,kas savā strapā nedraudzējas un vienlaicīgi uzņemot nedod nekādu efektu. piemēram dzels nedraudzējas ar kalciju! ja vienlaicīgi uzņemsi..dzelzs neuzsūksies-un netiks uzņemts.strap šo vielu uzņemšnu ir jābūt pāris stundām-tad ir kāda jēga. (gan ņemot vērā ķīmiski ražotos preperātus,gan dabīgo-kas pārtikā) savukārt ar C vitamīnu dzelzs diktam daudzējas un viecina tā uzsūkšnos. Ja,kas konkrēts pēc analīzēm prasīsies-tad tas arī jālieto.
Pievienots 22. jūl 2014 09:31

Atbildēt komentāram

milulite28

Es gan lietoju vitamīnus kaut arī man analīzes ir labas lietoju vel magne b6,un vel ēdu arī ogas!!! Domāju ka sākumā vajag tomēr padzert bērnam tomēr visvarīgakais laiks puncī ir tieši pats sākums!!!
Pievienots 22. jūl 2014 10:03

Atbildēt komentāram

MarryBe

Es ari sakuma lieloju Duphaston, bet ta ka viss bij ok, partraucu. Analizes ar ok. Tomer jau no pasa sakuma lietoju folskabi un ari Manesium B6. Ta jau ir, labak est ogas, darzenus, auglus, ko ari iespeju robezas daru, neka tos kimiskos vitaminu savienojumus. Lai gan ieprieks pati velejos lietot vitaminus tablesu veida, tomer apdomajot, ka viss nepieciesamais sobrid ir pieejams, kapec nedot to labako!
Pievienots 22. jūl 2014 10:37

Atbildēt komentāram

Anastasy

Varbūt stulbi skanēs, bet kad tad īsti ir pats sākums? Nu man jau ir 13 nedēļas,tātad pirmie 3 mēneši jau pagājuši, kas it kā arī ir tas sākums. Nu man jau arī šķiet, ka vitamīni nav nekas slikts, ka tas nāktu par labu, laikam jau negaidīju, ka dakteris man tā atbildēs, šķita, ka viņš drīzāk ir pret, ka nevajag, un tā piebilde - ja nu es vēloties, tad vienalga kādus... tas man lika aizdomāties.
Pievienots 22. jūl 2014 10:48

Atbildēt komentāram

KikaMika

Dīvaini dakteris tev atbildējis. Viņš taču ir kopā ar tevi tavā šajā vissvētākajā laikā un viņš iesaka tieši TEV visvajadzīgāko, nevis es pati uz savu galvu... Man arī analīzes viss ir ok, bet tā pat tagad sākumā liek dzert Magne b6 un Mamita vitamīnus, jo folskābe ir vissvarīgākā. Tagad man ir 11 nedēļas, nākamnedēļ braucu pie daktera un laikam magne vairs nebūs jādzer, bet kas ar Mamitu, nezinu. Viņu arī dzēru pirms ieņēmām bebīti, tā daktere ieteica. Tas laikam ir baigi individuāli kāds dakteris.. Kas vienam labs, citam nevajadzīgs.
Pievienots 22. jūl 2014 11:30

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sveikas! Meitenes, esam arī uzmanīgas ar ogu, augļu, dārzeņu, kuri satur C vitamīnu, jo nevar ēst vairak kā 60mg (tīra c vit). Vairāk var nozīmēt tikai ārsts. Ja analīzes ir labas nav vajadzība savas aknas noslogot ar uztura bagātinatajiem (multivitamīniem). Tomēr, ja ir nepārvarama vēlme labāk uzticēties zālēm (multivitamīniem grūtniecēm) ka Elevit. Vai man jāpaskaidro kāda atšķirība ir zālēm un uztura bagātinatajiem?
Pievienots 22. jūl 2014 12:05

Atbildēt komentāram

Latika

Man folskābi un magne B6 izrakstīja uzreiz,kad stājos uzskaitē kaut kur pēc 6 ned. folskābi dzēru visu kursu-120 dienas, magne bija kaut kādi 2 mēneši. dzelzi-kad strauji sāka kristies -ap 5 mēnesi.
Pievienots 22. jūl 2014 12:09

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE