Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Kristibas

Sveiki! Taka driz bus kristibas, velejos pajautat par zverestu krusstvecakiem. Vai kadam nav pieejams? galigi nav nekadu ideju.
P.S. atvainojos ka bez garumzimem.

Ievietots 20. jūl 2014 09:28

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

skangalīša

Mums nebija zverests bet ligums. Sobrid nevaresu pievienot, jo esmu no plansetdatora, bet iegogle ligums krustvecakiem un pirmais kas izleks...mums bija tads, sadus tadus punktus es partaisiju vai pati piedomaju....piem ja vecaki grib atpusties tad krustvecakiem bez ierunam japieskata krustberns atliekot savus planus, tai skaita - atputu, darbu, brivdienas.... Kautko tamlidzigu
Pievienots 20. jūl 2014 21:02

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE