Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Skropstas

Tatad velejos uzzinaat,kas izteiksmigak?Uzacu pieaudzesana,skropstu ilgvini vai puskjisi?Ta isti atskjiribas neredzu?Gribas skropstas ka lellei

Ievietots 10. mai 2014 07:46

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Apslēptā

Bija man vienu laiciņu pieaudzētas skropstas, viens vienīgs murgs. Draugam arī nepatika, jo izskatijās kā lellei, bet tāpat ari bija jaizturās Nedrīkstēja lai viņs man kkā viņām pieskarās, ka nesabojā. Tāpat ari gulēt ir grūti, tā lai viņas nesaburzītu. Nerunājot jau par to, ka tā līme kad nokļūst acīs kož, vistrakāk man tas besīja sexa laikā un sportojot Un vēl tā sajūta pretīgā no rīta pamsototies, liekas, ka acis ar sūd.. aizlipušas Par viņu noņemšanu vispār nerunāšu.. Beigās sapratu ka tā ir tikai lieka nauda izsķiešana un vairak diskomforta nekā labuma.
Pievienots 10. mai 2014 17:12

Atbildēt komentāram

Laima Andersone

Nu. meitenes vispār jau ar skropstām īpašu problēmu nav. Ja taisa skropstu laminēšanu, tad vispār viss ir vienkārši. Galvenais to darīt pie laba meistara un te varu vienīgi ieteikt . Tur viss diezgan skaidri un korekti aprakstīts kā arī meistarīte tiešām ļoti zinoša.
Pievienots  8. apr 19:45

Atbildēt komentāram

savadakameitene

Tikai un vienīgi skropstu pieaudzēšana pie meistares. Daru to jau gadu un nav ne jākrāso acis nekad, ne jāliek tik daudz meikapa!
Pievienots 21. mai 16:43

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE