Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

breastfast tabletes

atsauksmes kadas izmainas?  Ir rezultats nav.paldies

Ievietots 26. apr 2014 16:57

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Serious

Nu tur ir jabut peedejakai aitai,lai ko tadu pirktu Es tev arii varu aizsuutiit pa pastu briinumuudeni,pupi buus 3 reiz lielaaki
Pievienots 27. apr 2014 07:42

Atbildēt komentāram

nleyjocelin

Krūšu palielināšana - Jau 30 dienu laikā manas krūtis palielinājās par 2 cm, turklāt kļuva ne vien lielākas, bet arī tvirtākas.
Pievienots 24. jūn 15:02

Apslēptā

Netici taču tādām muļķībām!!!
Pievienots 27. apr 2014 20:06

Atbildēt komentāram

laimiigaa:)

Vienīgais veids, kā tiešām palielināt krūtis ir plastiskā ķirurģija... Nodarbojoties ar šitādu pašdarbību, ar visādiem "brīnumlīdzekļiem" sabojāsi tik sev veselību. Labak pavingrot, pievērsties savām krūtīm un uzlabot vismaz formu, bet šitās tabletes un visas brīnumsmērītes ir naudas izsviešana. Tagad ja nekļūdos ir iespējas arī par operāciju maksāt pa daļām. Tā, ka ja tiešām nevari ar savam krūtīm sadzīvot, tad painteresējies un apsver šādu iespēju.
Pievienots 28. apr 2014 06:46

Atbildēt komentāram

aptauja

es domāju,ka krūtis paliks lielākas, jo tabletes sačakarēs visu organismu,sāksi apresnēt un kad apresnē,arī krūtis paliek lielākas! Uz priekšu!
Pievienots  9. dec 2014 18:09

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE