Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

grūtnieču vitamīni

Nu vo,tā nu ir sanācis ka esmu palikusi stāvoklī.... Kā jau vienmēr dakters izraksta kādas zālītes jeb vitaminus dzert grūtniecības laikā!!
  šodien nopērku burciņu uz 3 mēnešiem Prenatal tablets!   pasaku savējam ka vot maksāja 17 e
   Viņš palika uz manis dusmīgs ka jau agrīnā stadijā jau indēju mūsu mazuli!!  Bet es pasaku ka visas grūtnieces lieto un kas tur ir vajadzīgie vitamīni! vinš pasaka ka viņa laikā neviena tādas tabletes,nelietoja (pirms 30 )gadiem!Un ka piedzimis sveiks un vesels bez jebkādām zālēm un vitamieniem!!
 UN NU VARBUUT PALIDZIET ,Kā LAI VINAM TO IESKAIDRO KA TAS IR VAJADZIIGS,JO Kā NO RīTIEM PANEMU TABLETI Tā SāKAS ATKAL KAšķīS!
 

Ievietots 12. apr 2014 18:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Zirnekliene

Mazuli neindē bet sevi gan. Ja ēd veselīgi un pareizi visus vitamīnus nepieciešamos uzņem tāpat. Man no jedbkurierm vitamīniem ir slikti. Grūtniecībās nedzēru un kas vasinas bērniem?! Pēdējos gados ar vien vairāk jauno mamiņu ,kuras dzērušas gr vitamīnus,tiek nozīmētas uz nieraskmeņu ooperācijàm. Sagadīšanās? Varbūt.
Pievienots 12. apr 2014 19:13

Atbildēt komentāram

morisdonna9

aptauja

nu vispār jau viņam ir taisnība. Paši vitamīni kā tādi jau vēl nebūtu pats trakākais,bet visas saistvielas un palīgvielas tajos ir ļoti kaitīgas. Manam dēlam bija alerģija no vitamīniem,ko lietoju pēc dzimšanas,kad baroju ar krūti. Ja bija alerģija jau 3 dienas pēc dzimšanas, tātad bija arī kamēr dzīvoja vēderā! Alerģisks ir arī paracetamols, tā ka iesaku izvairīties arī no tā!
Pievienots 12. apr 2014 20:41

Atbildēt komentāram

Bestija

Tad kāpēc vispār vitamīni nopērkami aptiekā? Jo tie papildina uzturu, kad organisam ir papildu slodze un grūtniecība tāda ir, es gan piekritīšu, ka tie vitamīni nav jādzer katru dienu, es dzēru pirmos sešus mēnešus katru otro - trešo dienu, kad atcerējos, līdz ar to viens iepakojums iet ilgāk. Pēc tam sākās vasara, ēdu augļus, ogas, nejutu vajadzību pēc papildu vitamīniem. Pirmajā trimestrī ļoti svarīgi uzņemt folskābi, ko ar uzturu pilnā apjomā izdarīt ir grūti. Tad Tu uzraksti savam dārgajam, kādus produktus Tev papildus jāēd, saraksts sastādīs krietni vairāk eiro nekā tādi vitamīni. Ja nu viņš vēl spirinās pretī, paņem viņu nākošreiz līdzi uz apskati, lai parunājas ar Tavu ārstu par to pašu. Tu taču gribi darīt visu, lai bērniņš attīstītos atbilstoši.
Pievienots 12. apr 2014 20:49

Atbildēt komentāram

trallallā

Vitamīni nopērkami tāpēc, ka 1) ir māmiņas, kuru vispārējais veselības stāvoklis ir tik slikts, ka to nepieciešams stiprināt; 2) analīzes uzrāda, ka nepieciešami papildus vitamīni; 3) farmācijas kompānijas allaž ir naskas reklamēt un iestāstīt, ka tā tu glāb savu bērnu vai, ka tikai šādā veidā spēj viņam nodrošināt visu to labāko...
Pievienots 13. apr 2014 04:58
Es arī nelietoju grūtnieču vitamīnus - ne šajā, bet pagājušajā grūtniecībā. Sāku dzert dabīgo uztura bagātinātāju Floradix tikai tad, kad analīzes uzrādīja, ka krītas dzelzs. Tagad ir pavasaris - ieguldi šo naudu labāk pirmajos redīsos, spinātos, skābenēs, audzē uz palodzes lociņus utt. Tur ir vislabākie vitamīni
Pievienots 13. apr 2014 04:54

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja
Beidzot ārsti patiešām sāk vērtēt grūtnieces veselību, nevis uzreiz izraksta vitamīnus. Primārais vitamīnu avots māmiņai ir veselīgs, daudzveidīgs uzturs. Ja ar to nav iespējams nodrošināt nepieciešamos vitamīnus, ko lieliski parāda analīzes vai māmiņas sūdzības par šo un to, tad nepieciešami papildus vitamīni. Varbūt tev noder šis raksts par uzturu grūtniecības laikā
Pievienots 13. apr 2014 05:03

Atbildēt komentāram

pūpols

Labāk ir uzņemt dabīgus vitamīnus! Īpaši tagad, kad ārā sāk viss plaukt un augt! Skābenes, nātres, pieneņu lapas - kas var būt labāks!!! Rūpnieciski ražotos vitamīnos vairāk iekšā ir kaitīgu palīgvielu nekā vitamīnu!
Pievienots 13. apr 2014 05:59

Atbildēt komentāram

Danna

Mīļā,tavējam IR PILNĪGA TAISNĪBA!Palasi informāciju,sintētiskie māksļīgi radītie vitamīni ir pat kaitīgi,jāuzņem dabīgie vitamīni ar labu pārtiku.Tiešām tik agrīnā grūtniecības stadijā tu ,neteiksim indē,bet neko labu nedari mazulim.Padomā pati-priekškam tas vajadzīgs,mazulis visu vajadzīgo ņem no tevis.Jautājums-kāpēc tad ārsts izrakstīja šos vitamīnus?Tāpēc,ka šie dakteri pa tiešoLOBĒ farmācijas firmas iesakot tieši ŠOS vitamīnus,izrakstot ŠĪS ZĀLES. Paskatoties statistiku-arvien vairāk un vairāk zīdaiņu piedzimst ar smagām alerģijām,pati zinu nescik bērnus,jāaizdomājas taču.Tāpēc ka grūtniece nemitīgi tiek ''piepičkāta'' ar visādiem vitamīniem ,medikamentiem un barības piedevām.Cik dzirdu pēdējā laikā dzimst bērni ar milzīgu svaru,mammas pašas atzīst,ka tas ir no tiem grūtnieču vitamīniem. Takā ,pirms te klaigā uz savējo,PADOMĀ!Tiešām,TAS NAV VAJADZĪGS!
Pievienots 13. apr 2014 06:07

Atbildēt komentāram

santaa

Ķīmiski radīti vitamīni pēc ķīmiskā satura ir identiski dabīgajiem, tādēļ kaitīgi viņi nav nekādā mērā! Vienīga atšķirība ir tāda, ka vitamīni, kas ir pārtikas produktos, uzsūcas organismā labāk, jo tiem palīdz pārējās vielas produktā. Kas par daudz, tas par skādi - arī no ar uzturu par daudz uzņemtiem vitamīniem var būt nevēlamas organisma pretreakcijas.. Tomēr galvenais ir uzņemt vitamīnus un minerālvielas ar uzturu, uztura bagātinātāji ir nepieciešami tikai tad, ja uzturs ir nepilnīgs un kā trūkst.
Pievienots 13. apr 2014 07:19

aptauja

santaa, ķīmiski radītie vitamīni atšķiras pat ļoti! Vēl jāņem vērā tādas sakarības kā piemeŗam ja lieto vienlaicīgi dzelzi un kalciju, neuzsūcas neviens. Ja lieto vienlaicīgi dzlezi un d3 vitamīnu,jēga nav ne no viena, ja vienlaicīgi lieto kalciju un c viatmīnu, atkal jēgas nav. Kopā nevar lietot arī selēnu un c vitamīnu-tie vispār rada nedaudz toksisku kokteilīti. Vēl ir daudz šādu sakarību. Kombinētajos vitamīos visa ir pa pilnam un vienā reizē, līdz ar to lielākā daļa viens otru neitralizē un jēga ir tikai tik, cik tu uzņem palīgvielas un visu slikto vitamīnā! Pie tam visi vitamīni, īpaši bērniem domātie, ir pārsātināti ar aspartāmu,kas izraisa bērnos hiperaktivitāti,neatgriezesniskus koncentrēšanās traucējumus utt. šādi uzskaitīt varētu vēl daudz un dikti. Tad rodas jautājums-kāpēc vispār šos vitamīnus reklamē un iesaka lietot? Mamātika vienkārša-tu priecīga, domājot,ka dari labu, lieto vitamīnus, tas atstāj iespaidu uz veselību un nākas pirkt jaunus un jaunus medikamentus,kas maksā daudz naudiņu. Kāds no tā sulīgi pelna! Pirms akli kādam uzticies, pameklē info par sekām!
Pievienots 13. apr 2014 08:29

santaa

"Natural vs. synthetic ascorbic acid. Natural and synthetic L-ascorbic acid are chemically identical, and there are no known differences in their biological activity.(..) A study in 68 male nonsmokers found that ascorbic acid consumed in cooked broccoli, orange juice, orange slices, and as synthetic ascorbic acid tablets are equally bioavailable, as measured by plasma ascorbic acid levels (2, 3). " () Nevajag ticēt visādiem apollo un tvnet brīnumrakstiem par uzturvielām, kuros ir pilns ar aplamībām! Protams, ka labāk ieguldīt līdzekļus funkcionālās pārtikas iegādē, nevis vitamīnos un uztura bagātinātājos, bet tas nenozīmē, ka UB nevajadzētu nekādā gadījumā lietot! Ja tiešām trūkst, tad konsultējoties ar ārstu var izlemt ko un kā.
Pievienots 13. apr 2014 09:27

Danna

Ļoti rūgti maldās tie ,kas domā,ka dabīgie vitamīni un sintētiskie vitamīni ir viens un tas pats Tās ir divas dažādas lietas-tak palasiet informāciju Jaunākie pētījumi rāda,ka sintētiskie vitamīni rada dažādas blaknes.
Pievienots 13. apr 2014 20:27

Rasa

Sveika! Pēc savas pieredzes varu teikt ar vitamīniem labāk neaizrauties. Gaidot pirmo bērniņu dzēru grūtnieču vitamīnus + dzērveņu kapsulas pirmos 6 mēnešus, jo bija ļoti sliktas analīzes gan asins, gan urīna. Rezultāts ir tāds ka mazajam jau no pirmajām dienām ir alerģijas un kas vis dīvainākais no tādām vielām kas ir šajos vitamīnos. Tagad gaidot otro mazuli ar dakteri vienojāmies ka tikai pirmos 3 mēnešus dzeršu folijskābi, lai mazajam būtu iespēja labāk attīstīties un tālāk turpināšu dzert Omega 3 ( zivju eļļu) kas palīdz uzsūkties dabīgajiem vitamīniem, ko nu jau varu atrast savā mazajā piemājas dārziņā un tirgū . Omega 3 parasti arī uz pavasari dzeru dēļ lielā noguruma, kas atsaucās uz acīm un grūtniecības laikā par savām acīm ir jādomā, jo īpaši ja brauc pie stūres. Pieredze rāda ka daudzām jaunajām māmiņām bērniņa gaidīšanas un barošanas laikā drusku pasliktinās redze un pēc tam atkal uzlabojās, lai tā nenotiktu viens no variantiem ir šīs labās taukskābes, kas ir zivīs, protams tas arī palīdz mazulīša redzes nerviem attīstīties un ir mazāka iespēja ka mazajam būs kādas redzes problēmas. Ja salīdzinu abas grūtniecības tad varu teikt, ja būs arī trešais mazulis, tad atkal pieturēšos pie principa ka grūtnieču vitamīnus nelietošu, jo pašsajūta arī ir daudz reiz labāka, nemoka sliktā dūša un kas man patīk viss vairāk apetīte nav kā zilonim, līdz ar to normāli pieņemos svarā nevis kā pirmajā grūtniecībā par daudz.
Pievienots 13. apr 2014 06:37

Atbildēt komentāram

Saulīte23

Es ar neatbalstu grutniecu vitaminus. Nemaz tik labi vini nav. Nesem pa tv radija kadi mesli tur ir. Ja juti ka vaig vitaminus padzer Magne B6..kas ir dabigs. Man no grutniecu vitaminiem slikti bija. Un draudzenei ar. Ed darzenus un auglus. Ja vaig dzelzi ed spargelus. Un met ara tos grutniecu vitaminus.
Pievienots 13. apr 2014 08:19

Atbildēt komentāram

+=-

Nelieto,tik pēc tam nebrīnies,ka paliec bez zobiem,matiem un spēka.Pārtika pirms 30 gadiem bija savādāka-labāka,tad jau Tavs vīrs arī liek Tev ēst tikai eko produktus no saimniecībām? indējam sevi pērkot veikalā pārtiku.
Pievienots 13. apr 2014 10:14

Atbildēt komentāram

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »


 

LAPAS KARTE