Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

grūtnieču vitamīni

Nu vo,tā nu ir sanācis ka esmu palikusi stāvoklī.... Kā jau vienmēr dakters izraksta kādas zālītes jeb vitaminus dzert grūtniecības laikā!!
  šodien nopērku burciņu uz 3 mēnešiem Prenatal tablets!   pasaku savējam ka vot maksāja 17 e
   Viņš palika uz manis dusmīgs ka jau agrīnā stadijā jau indēju mūsu mazuli!!  Bet es pasaku ka visas grūtnieces lieto un kas tur ir vajadzīgie vitamīni! vinš pasaka ka viņa laikā neviena tādas tabletes,nelietoja (pirms 30 )gadiem!Un ka piedzimis sveiks un vesels bez jebkādām zālēm un vitamieniem!!
 UN NU VARBUUT PALIDZIET ,Kā LAI VINAM TO IESKAIDRO KA TAS IR VAJADZIIGS,JO Kā NO RīTIEM PANEMU TABLETI Tā SāKAS ATKAL KAšķīS!

Ievietots 12. apr 2014 18:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

kniepadata

Vitamīnus dzēru pirmos 3 mēnešus, folskābes un ziemas dēļ, bet nu jau nedzeru, uztaisīju analīzes dzelzs normā viss pārējais arī,nekādus vitamīnus vai dzelzs preperātus nelietoju, mazulis aug kā vajag, līdz ar to labāk pirmo rabarberu uzgraužu un dzīvojos svaigā gaisā daudz.
Pievienots 23. apr 2014 06:49

Atbildēt komentāram

ligucis 32

Es dzeru folijskabi,jo ta vajadziga lai berninam attistitos nervu caurulite,pec tam nopirku kompleksos vitaminus, bet reali es vinus nedzeru, jo regulari aizmirsas bet analizes man visu laiku bija labas, tapec par to neiespringu un ari pati jutos labi.Bernins piedzima ar normalu svaru un pagaidam neesmu noverojusi nekadas alergijas.Grutniecibas laika edu pilnigi visu, tada veida uznemu visus vitaminus, jo nebija problemu pat ar dzelzi.Ta ka jaskatas kadas ir analizes, ja viss ok,tad varbut var iztikt bez tiem dargajiem vitaminiem
Pievienots 23. apr 2014 08:28

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3

LAPAS KARTE