Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

grūtnieču vitamīni

Nu vo,tā nu ir sanācis ka esmu palikusi stāvoklī.... Kā jau vienmēr dakters izraksta kādas zālītes jeb vitaminus dzert grūtniecības laikā!!
  šodien nopērku burciņu uz 3 mēnešiem Prenatal tablets!   pasaku savējam ka vot maksāja 17 e
   Viņš palika uz manis dusmīgs ka jau agrīnā stadijā jau indēju mūsu mazuli!!  Bet es pasaku ka visas grūtnieces lieto un kas tur ir vajadzīgie vitamīni! vinš pasaka ka viņa laikā neviena tādas tabletes,nelietoja (pirms 30 )gadiem!Un ka piedzimis sveiks un vesels bez jebkādām zālēm un vitamieniem!!
 UN NU VARBUUT PALIDZIET ,Kā LAI VINAM TO IESKAIDRO KA TAS IR VAJADZIIGS,JO Kā NO RīTIEM PANEMU TABLETI Tā SāKAS ATKAL KAšķīS!

Ievietots 12. apr 2014 18:04

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Vislabāk jau būtu,ja vīrs aizietu līdzi uz vizīti pie ginekologa un lai ārsts pats viņam paskaidro-ko vajag un ko nevajag un kapēc. nebūs lieku kašķu.
Pievienots 13. apr 2014 14:46

Atbildēt komentāram

Raķetīte

Meitenes jau pareizi raksta, ka nevajag, un kā man daktere teica, pat nedrīkst lietot kompleksos grūtnieču vitamīnus - mana ginekoloģe stāstīja, ka ir atklāts, ka šie kompleksie vitamīni bērniem rada alerģijas. Ja analīzēs tiešām kaut ko uzrādīs, ka trūkst, tad arī lieto konkrēto lietu, piemēram dzelzi.
Pievienots 13. apr 2014 15:16

Atbildēt komentāram

pelite2014

Ārprāts kaut kāds!Nu goda vārds!KO Jūs mīļās sievietes rakstat!Jūs maz domājat līdzi saviem vārdiem!Kāda indēšana,kas tas par sviestu! Pirms 30 gadiem bija attīstītāka lauksaimniecība, vairāk bija tiešām pašu audzētu lietiņu, bet nejau nu tagad!Kur tagad pavasarī raut visus labumus-vai pirkt veikalā???Tur tak viss ir ievests, nevis Latvijā audzēts,un ievestais vai ir pilns ar vitamīniem-stipri apšaubu! Jā, protams vasarā, ja pašam ir dārzs, tad tur ir dilles, pētersīļi, zemenes, burkāni utt, jā, tajos ir vitamīni! Turklāt, katra sieviete uzzinot par iestājušos grūtniecību stājās uzskaitē pie ginekologu, kas tad nu arī nozīmē pārbaudes un analīzes, un ja analīzes parāda ka sievietei kaut kas trūkst, tad ir tikai normāli, ja viņa lieto šos grūtnieču vitamīnus!Un nebūt neuzskatu ka tie indētu pašu grūtnieci, vai gaidāmo bērniņu.Tad jau mēs indējamies arī ar pārtiku ko pērkam, jo tā pilna ar ķīmiju! Esmu divu bērnu māmiņa, gaidu trešo bērniņu, gan pirmajās grūtniecībās gan arī tagad dzeru grūtnieču vitamīnus, papildus dzelzi un Magni B6, viss pēc ārsta ieteikumiem!Un man bērni ir veseli, pati esmu vesela, un arī tagad grūtniecība norit ļoti labI!
Pievienots 13. apr 2014 18:32

Atbildēt komentāram

aptauja

nu bet tā jau ar'ī ir,ka ar pārtiku mēs indējamies. Palasi sastāvu. Kaut tas pats E621-nātrija glutamāts(pat ūdenim to lej klāt). Izraisa atkarību un alkatīgu rīšanu! Magnijs kavē dzelzs uzsūkšanos!
Pievienots 13. apr 2014 19:56

Saulīte23

Es domāju, kad katrai ir savs viedoklis un sava izvēle. Nav nepareizs jusu viedoklis un nav nepareizs tas kad nevaig sos viatminus dzert. Man brāla sieva ar ir jauku 3 bernu mamina, un nekad nav dzerusi grutniecu vitaminus un nekas sliktak jau nebija! Un ka es mineju man piemeram loti slikti no siem vitaminiem bija un man draudzenei arī! Un to kas ir mēdijos bijis par viņiem, tad nu nešķiet kad viņos kas labs ir!
Pievienots 15. apr 2014 16:18

...... ..

Kad biju stavokli, vel divas draudzenes +\- paris meneshi gaidija mazos, es lietoju kompleksos + omega elljaas vitaminus, draudzenes nelietoja. Manam bernam nav bijusi alergjiska reakcija ne uz ko, viena no draudzenem vispar neko nevareja est, kamer mazo baroja, jo berns bija ljoti alergjisks, otram bernam laktozes nepanesiba, ta ka nepiekritishu, ka vitamini ir alergjiju celonji. Par svaru, iespejams, jo pienjemos gan pati, gan berns piedzima liels. Pirmo reizi dzive tik labi auga mati un nagi, kamer lietoju vitaminus, turklat ir praktiski neiespejami uznjemt katru dienu visus vajadzigos vitaminus un mineralvielas.
Pievienots 13. apr 2014 20:45

Atbildēt komentāram

aptauja

laktozes nepnesamību izraisa kombinētās vakcīnas! Kaut kas mūsdienās galīgi nav kārtībā, jo ir nesalīdzināmi vairāk alerģisku bērnu kā bija pirms pārdesmit gadiem,kad pārtika bija tīrāka un mediakmentus lietojām neslīdzināmi mazāk! Kaut kur jau tās alerģijas rodas!
Pievienots 14. apr 2014 07:08

anonima..

Es nopirku grutniecu vitaminus un man ta viena paka, kura ja nemaldos bija domata uz 2 menesiem, gaja visu grutniecibas laiku, man metas pumpas no tiem vitaminiem, dzeru sakuma, jo vajadzeja folijskabi, tad partraucu un man liekas, ka pedeja grutniecibas menesi tikai izdzeru visu parejo, no 8 menesa saku dzert haizivs zivju ellu, a un laikam, ka no 2 mensa - 7 vai 8 menesim dzeru austeru kalciju, nevis fluora tabletes, tur ari ir vitamini un zobi ara man nekrita, lidz pasam grutniecibas beigam nedzeru, jo tad var parkalkoties kauli un mazam nebus elastigs galvaskausins..... Uzskatu, ka grutniecu vitamini ir pilnigs sviests, kam pa tiesam ir problemas ar analizem, tas var dzert, bet ja nekadun problemu nav, prieks kam vajag? Tabletes paliek tabletes! Man berninam viss ir kartiba A un austeru kalciju ari dzeru, kad baroju ar kruti....
Pievienots 13. apr 2014 21:03

Atbildēt komentāram

Raķetīte

Mani pārsteidz, cik daudz sieviešu raksta, ka ar pārtiku nevar uzņemt visus vitamīnus - ko tad Jūs ēdat? Nezinu, man gan pirms un pēc, gan grūtniecības laikā analīzes neuzrādīja nevienas vielas trūkumu, kaut arī nekad neesmu dzērusi nekādus vitamīnus. Tāpat arī bērnam un vīram.
Pievienots 14. apr 2014 05:13

Atbildēt komentāram

Saulīte23

Tieši tā man ar visas analīzes ir labas un visu uzņemu tikai ar pārtiku
Pievienots 15. apr 2014 16:20

qwertyhujiko

Mēģinot uzņemt abiem nepieciešamos vitamīnus var iedzīvoties fantastiskā liekajā svarā un tāpat nebūs droši, vai bērns saņems visu attīstībai nepieciešamo - es šādi līdz 16. nedēļai dzēru kompleksos vitamīnus, tad pārstāju ar domu, ka dzelzi un kalciju taču varu uzņemt ar pārtiku... Un rezultātā tāpat hemoglobīns analīzēs par zemu un, ja 4. mēnesī man svara pieaugums bija 4 kilogrami, 5 mēnesī dabuju klāt vēl 8 kilogramus. Loģiski - tagad dzeru dzelzi un kalciju preparātos un piedomāju neēst par daudz un kārtīgi izkustēties, lai beigās nebūtu visādu problēmu šā papildus svara dēļ (nemaz nerunājot par to, ka pēc dzemdībām arī gribēšu vēl smukās kleitās staigāt). 1) Vīrietim vajag sarunu ar ārstu, kas vitamīnus parakstija. 2) Vai tiešām gribi bērnu audzināt ar vīrieti, kas paceļ balsi, jo iedomājas sevi gudrāku par Tavu ginekoloģi? Viņam pašam ir medicīniskā izglītība, vai?
Pievienots 14. apr 2014 07:55

Atbildēt komentāram

A.M.

Vistu bars. Sievietes bez kladzināšanas laikam nemāk. Autorei - grūtniecības laikā visus jautājumus izrunā ar ārstu, nekādas pašdarbības un vēl jo vairāk, nemaz nedomā rīkoties tā, kā te daža laba vistiņa kladzina. Lēmumus kā rīkoties pieņem Tu pati, konsultējoties ar savu ārstu, neatkarīgi no tā, ko stāsta svešinieki vai vīrs, kas neiedziļinās Tavas veselības niansēs. Tikai Tu un ārsts esat informēti par Tavas veselības stāvokli un tikai cilvēkiem, kas ir informēti, ir tiesības spriest - dzert vai nedzert kādus preperātus.
Pievienots 14. apr 2014 09:50

Atbildēt komentāram

Alma

Es piekriitu tavam viiram. Es arii neko kjiimisku nedzeeru. Eedu daudz labus daarzenjus,augljus, gozeejos sauliitee. Galvenais palasi,kaados produktos ir kaadas mineraalvielas un vitamiini,lai vari visu uznjemt!
Pievienots 15. apr 2014 09:02

Atbildēt komentāram

Amarillys

Folskābes lietošana ir nepieciešama, lai auglītim veidotos pareiza centrālā nervu caurulīte. To pierāda pētījumi, kā arī to uzzināju savulaik apmeklējot Glābiet Bērnus! organizācijas vadītājas un pediatrijas doktores I. Ebelas seminārus. Jāatzīst, ka pati grūtniecības laikā un pirms tās iestāšanās lietoju folskābi un Livol multi total vitamīnus grūtniecēm, zivju eļļu (to, kas pudelēs), bet, kad sāka sāpēt locītavas un kājas raut krampjos, daktere ieteica kalciju un magniju. Izklausās daudz, bet mans bērniņš ir vesels, piedzima ar normālu svaru un nebūt nav alerģisks.
Pievienots 15. apr 2014 19:32

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. »

LAPAS KARTE