Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Ko dāvināt???

 Sveiki...
Vai jūs padalītos ar idejām ko dāvināt meitenei 6.dzimšanas dienā?Protams par normālām cenām??

Ievietots 5. apr 2014 09:01

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Latika

Nu man tie novērojumu-izejot,kas manām mazajām dejotājām patīk. Vari pavērot par ko meitene "fano"-kura ir top multene...ja ne pašas multenes lelli, tad ir visādi trauciņi un mazāki,lielāki ,lētāki un dārgāki nieciņi,kas ir saistīti. Lielai daļai meiteņu nevar aizšaut garām,ja izvēlas kaut ko no Hello Kitty. Smukumlietas ar patīk-matu stīpiņas, sprādzītes...komplektiņi krellīšu gatavošanai. Ja meitene nodarbojas ar dejošanu-var patik TUTU svārciņi. ir meitenes kuras diktam aizraujas ar uzlīmju krāšanu.
Pievienots  5. apr 2014 09:24

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE