Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Kā lai pārdod savas drēbes?

Sveiki! Varbūt kāds/-a zin labāko un ērtāko veidu kā pārdot savas drēbes? Esam savā ģimenē izrevidējuši savus skapjus, arī māsas ģimene un mamma pie reizes... Drēbes ir diezgan daudz, un tīri labas (citas pat nav uzvilktas), arī apavi - gan bērnu, gan vīkriešu un sieviešu, tāpēc kaut kā ss.lv, atverskapi.lv un līdzīgā veidā tas laikam būtu murgaini to daudzumu tirgot.
Gluži "humpalu" veikaliem pa kapeikām par kg arī negribās atdot, ir dzirdēts, ka tie baigi šmaucot... Ir doma varbūt uz kādu tirgu brīvdienās aizšmaukt (kādā nelielā pilsētā), manas paziņas paziņa no Siguldas uz kādu ciematiņu bija aizbraukusi ar savām lupatām un svētdienas tirgū lielāko daļu arī notirgoja.
Varbūt kādam šeit ir pieredze? Vai jābūt kaut kādiem dokumentiem, atļaujām, lai tirgotu savas drēbes uz tirgus?

Ievietots 19. mar 2014 12:12

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Fifi ForgetMeNot

Jeezin, atdod kaadam labdariibas veikalam vai Sarkanajam krustam, buusi labu darbu izdariijusi.
Pievienots 19. mar 2014 12:49

Atbildēt komentāram

Mika

Es arī nesu uz Sarkano Krustu
Pievienots 19. mar 2014 14:54

mošķītis

vinja grib pardot nevis atdot
Pievienots  6. apr 2014 09:44

Čeburaška

Facebook'ā var tirgot. Grupās Andelemandele, Apavu andele, Skapis- pērc un pārdod, mammas pērk/pārdod utt. Tik jāizlasa ko kur var tirgot. Diezgan daudz tur tādu grupu, vajag tik pameklēt Un var sūtīt ar pasta stacijām. Ja ir laiks netā sēdēt un neuzliek kosmiskas cenas, tad diezgan ātri var tikt no drēbēm vaļā
Pievienots 19. mar 2014 16:11

Atbildēt komentāram

pelite2014

Kāpēc vienmēr tiek piedāvāts atdot Sarkanajā krustā vai vēl kur citur!? Man paziņa strādā pieņemšanas punktos kuri ir ļoti līdzīgi šiem Sarkanajiem krustiem,un viņš man ir visu pastāstījis.Cilvēki nes mantas un drēbes,labā stāvoklī, a tie kas tur sēž izlasa labākās lietas un patur sev, vai pēc tam pārdod par naudu! Es autorei ieteiktu vai nu safotogrāfēt drēbītes un salikt i-netā uz pārdošanu, vai izbrīvēt kādu dienu un tiešām patirgot drēbītes kādā tirgojamā vietā,protams nevaig pārspīlēt ar cenām ,jo citi saliek baigās naudas,un neko nenotirgo! Saliec atbilstošas cenas,kaut ko ietirgosi un veco mantu vietā vismaz varēsi sev vai bērniem ko nopirkt!Atdot gan nevaig, ja nu vienīgi pašai ir zināma kāda ģimene kam šīs mantas noderētu,un tiešām izmantotu,nevis ņemtu un Tev aiz muguras pārdotu tālāk!!
Pievienots 21. mar 2014 11:37

Atbildēt komentāram

Wikki

Jā, es arī biju šokā. Aiznesu savas vēl labi saglabājušās drēbes uz Sarkano krustu Alūksnē, ar domu, ka varbūt izskatīšu ko citu sev noderīgāku, bet tur 80 % drēbju bija pa naudu. Apavi 70 centi, maikas ar laikam nu tur viss grozijas no 50centiem līdz 1 eiro un drusku pāri. Jā , es saprotu, ka viņiem arī vajag savu peļņu, bet tas taču ir sarkanais krusts nevis humpalas.
Pievienots  6. apr 2014 09:14

Atbildēt komentāram

ČUPIŅA

ww.atverskapi.lv
Pievienots  6. apr 2014 12:46

Atbildēt komentāram

Cinderella

Pievienots 16. aug 2015 21:36

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE