Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Kristības folkloras stilā

Sveiki. Šogad plānoju meitiņas kristības un vēlos lūgt padomu. Varbūt k'ds var ieteikt kristību organiz''esaanas cilvēku grupu, folkloras grupu, kas novadītu kristības pēc baznīcas rituāliem.

Ievietots 6. mar 2014 23:59

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Latika

Piekrītu iepriekšejam komentāram-ka Jūs pat neziniet un nav apjausmas ko gribat! Kristības notiek baznīcā-konkrēts un nemainīgs rituāls ar baznīckungu, bet krustabas-pēc senlatviešu tradīcijām ar folkroras tradīciju zinātājiem. Es neieteiktu darīt nevienu, ne otru- kamēr jums nav sajēgas kas ir kas!!!! Tās nav lietas,ko dara modes pēc! Bet gan pārliecības pēc!
Pievienots  7. mar 2014 08:13

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE